Tahasurislayer kullanıcısının son içeriği

1. Tahasurislayer

Bilgisayarı Kapattıktan Sonra Tekrar Açılmıyor

Benzer bir sorun yaşamıştım Psu ve Kasayı değiştirince sorun ortadan kalkmıştı Bilgisayarı kapatınca açamamayı kasanın statik elektrik tutmasından kendiliğinden kapanmasıda psudan olmuştu bende
  2. Tahasurislayer

Psu lu yada ayrı kasa önerir misiniz

Bütçeyi yükseltirsen Cooler Master MasterBox TD500 argb Tavsiye ederim Ama 1800 civarına CM MB520 var
  3. Tahasurislayer

12400F + 3060 Sistemimde oyunlarda donmalar yaşıyorum.

Grafik ayarlarını değiştirmeyi deneyin eğer olmazsa steam den dosyaları doğrulayın just cause 3 zaten sorunlu bir oyun
  4. Tahasurislayer

25 Bin Tl Bütçe Için Gaming Leptop Önerisi

Model olarak pek bi fikrim yok ama marka olarak Dell ve Hp kesinlikle öneririm. Fiyatı uygun olduğu için Casper düşünürsen asla yanına bile yaklaşma
  5. Tahasurislayer

rx570 ten hangi uygun fiyatlı ekran kartına geçebilirim (cpu i5 9400f)

Nvidia Gtx 1660 Super güzel bir tercih olabilir fiyatları 5000-10000 arasında, 2.el daha uygun fiyata bulabilirsin de
  6. Tahasurislayer

Oyunlarda anlık drop ve gpu kullanımının 0a düşmesi

Fps sınırlaması kulanmayı deneyin. Isındığı için yapıyor olabilir 60-75 fps ye sabitlerseniz çözülebilir
  7. Tahasurislayer

PCIEX1_1 PCIEX16 yuva, PCI Ekspres 3.0

Anakart ve ekran kartlarınızda nvidia sli veya amd crossfire desteği olsaydı fps artışı olurdu ancak aynı anda amd ve nvidia kartlar pek sağlıklı çalışmayabilir
  8. Tahasurislayer

Yeni Kasa Önerisi

https://www.google.com/url?q=https://www.hepsiburada.com/cit-seven-mini-tower-bilgisayar-kasasi-p-HBCV000027M0KW%3Fmagaza%3DBossBilisim&sa=U&ved=0ahUKEwi5_p24_tn4AhX5iv0HHcaZBQcQsDwI8AI&usg=AOvVaw2wiUTBZ9TjtbnQ747AV9w0
  9. Tahasurislayer

İnce Hesap Zenith Silver Alınır Mı?

Fiyatına göre tercih edilebilir.Eğer oyun oynamak istersen 250gb ssd yeterli gelmeyebilir ekstradan 500gb veya 1tb hdd alabilirsin
  10. Tahasurislayer

12400F + 3060 Sistemimde oyunlarda donmalar yaşıyorum.

Biosu güncellemeni öneririm birde eğer win11 kullanıyorsan win10 a dönmeyi dene win11 şuan pek sağlıklı çalışmıyor
Geri