tal0000n kullanıcısının son içeriği

1. T

Ekipmanlarınız Nedir?

kronik değil gibi zaten araştırdım forumlarda kimse böyle birşeyle karşılaşmamış 1714833135 işlemciden kaynaklı olsa masaüstünde bile yapması garip degilmi hiçbirşey açık değilken
  2. T

Ekipmanlarınız Nedir?

i5 10400 var üstelik birde masaüstünde dolaşırken bile oluyor.Oyunlardada pc zorlanmıyor 60 65 derecelerde islemci
  3. T

Ekipmanlarınız Nedir?

hocam ben aldım helios 2 pro 4k ama oyun oynarken falan gidiyor bi anda.Ayrıca 4k alıcısıyla arada 14 15 cm falan var sök tak yapmadan düzelmiyor.hala anlamadım sebebini
  4. T

Oyun Oynarken Bir Anda Mouse Gidiyor?

beyler fantech helios 2 4k versiyonu var 2 hafta falan oldu yaklaşık alalı ama 2 3 gündür lol oynarken bir anda gidiyor gelmiyor (kablosuz kullanırken) kablosunu takınca geri geliyor diger oyunlardada oluyor anlık gidiyor kesiliyor ki alıcısı mousenin dibinde
  5. T

Logitech G Pro X Superlight Alınır Mı?

83 gram yazıyor sandım hocam gormemisim pardon 1713378959 o zaman fantechi alıyorum iyiyse
  6. T

peki ya hocam fantech helios 2 pro XD3V3 mü yoksa delux m900 mü? 1713378763 fantech ağır gibi birde
  7. T

claw şeklinde tutuyorum birde şuan steel series rival 3 var aslında güzeldi idare ediyodu beni ama baya arızalanmaya başladı.almışkende iyi birşey almak istiyorum
  8. T

merhaba mouse almak istiyorum üst segment ama çok kafamı karıştırdı superlightın double click gibi sorunları var birde skatezleri kötü gibi. razerin viper modelleri daha iyi gibi geldi ne tavsiye edersiniz bütçe 4k civarları
  9. T

Epic Games Iade Ne Zaman Gelir?

Epic gamesten rdr 2 almıştım.kuponsuz satın almışım hiç oynamadan indirmeden 2dk sonra iade ettim.Para iadesi ne zaman gelir?
  10. T

Format Sonrası Az Ses Geliyor

Format attıktan sonra monitör hapörlüründen az ses gelmeye başladı.Nasıl yaparım?
  11. T

Ekrana Görüntü Gelmiyor

Beyler ekrana görüntü gelmiyor ekran kartınımı yaktım? İşlemci 10400 ama f modeli 1695498331 Bu şekilde 1695498587 Beyler lütfen yardım edin acil ya
  12. T

PC Açık Ekrana Görüntü Gelmiyor

Beyler selamun aleyküm öncelikle ekranıma görüntü gelmiyor sadece gigabyte yazıyor açılmıyor ekran kartınımı yaktım?( İşlemci 10400 ama f versiyonu beyler)
  13. T

Gtx 1650 Isınma Sorunu

Hocam İnsurgency sandstorm diye bir oyun oynuyorum.Ekran kartı 83 lerde çalışıyor en düşük ayarlarda en yüksek fan hızında birde.gücü 90 1575 mhz yapınca 77 derece görüyor sizce normalmi bu sıcaklıklar? PHOENİX modeli bu ara tek fanlı oluyor bu modeller
  14. T

Sıfırdan Youtube Hesabı Kasma.

kanal aç mc videosu at (5 6 yaş cocuklar icin) oha evime recep ivedik geldi falan yaz(ismetrg,ferited gibi).İzlenir sonra bütün videoları sil yeni video at hop öne çıkanlardasın :D
  15. T

Frisby Gamepad Driver

yok hocam başka oyunda deneme şansım forzada xbox kolu gerekiyormuş
Geri