TalhaKadir kullanıcısının son içeriği

1. T

Laptop Ekranında Noktalar Çıkıyor

Cihazım servisten geldi aynı sorun devam ediyor yalnız şunu farkettim şarj aletini taktığımda bu sorun başlıyor şarjdan çıkardığında noktalanmalar göz kırpmalar düzeliyor
  2. T

Herhangi bir değişiklik olmadı pazartesi garantiye kaldık
  3. T

Casper kendi sitesi üzerinden driver yüklememi ve sorunun düzelebileceğini söyledi zaten Windows update ve geforcedan tüm güncellemeleri yapmama rağmen bu sorun varken kendi sitelerinden yükliyeceğim driverlarla sorun çözülebilir mi?
  4. T

Cihaz orjinal w11 ile geliyor zaten bugün teslim aldık garantiye göndereceğim
  5. T

Merhaba Arkadaşlar https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g770-1140-8el0t-b-intel-core-i5-11400h-8gb-500gb-ssd-rtx3050ti-windows-11-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001D8UF8 bu cihazı almış bulunmaktayız yalnız ekran kartı yüke binince ekranda göz kırpmalar ver yer yer hareketli...
  6. T

Maks 300TL Wifi Adaptör Önerisi (Mayıs 2022)

Pardon Archer c5v olarak geçiyor sabit ip ile bağlantı nasıl yapacağım ?
  7. T

bu ağa bağlanılamıyor diyor
  8. T

Sağolun hocam yazılımı kurdum ama 5GHZ olana bağlanamıyorum yine
  9. T

Hocam ben bu ürünü kullanıyorum yalnız 5ghz olana bağlanamıyorum ve ürünün kutusundan bir cd çıktı kasanın cd girişi yok ek bir program vs kurdunuz mu?
  10. T

9.999 TL İtopya KING XI Bear Mantıklı mı?

indirdim hocam kullanıyorum çok teşekkür ederim ama keşke fan hızını vs de ayarlayabilsek
  11. T

Windows Aktifleştirme

Merhabalar Normalde kendi mail hesabıma bağlı bir w10 lisansım bulunuyor ama şuan yeni sistemimde aynı hesabı girmeme rağmen aktif olmuyor 0xC004F213 bu kodlu hatayı alıyorum