tartaros96 kullanıcısının son içeriği

1. T

Virüs Ve Tehdit Koruması Windows Güvenliği Içinde Gözükmüyor

format attıktan sonra oldu kendisi norton yüklüyor free sürecini onu sildim sonrasında bulamadım hiç
  2. T

Virüs Ve Tehdit Koruması Windows Güvenliği Içinde Gözükmüyor

başlıkta söylediğim gibi bu bir anda format atınca kayboldu ne yapabilirim
  3. T

Yardım Ramlerdeki Hafıza Frekansı Ne Işe Yarar

merhaba arkadaşlar gigabyte easytune üzerinden ayarları kontrol ederken advanced ddr oc sekmesinde frekans altında hafıza frekansı yazan kısımda 26.66 seçili olarak gözüküyor.ramlerin 3600 mhz ve aşağıda ramlerim 3600mhz olarak tanımlı gözüküyor fakat resimde olduğu gibi unkown olarak...
  4. T

Öneri Yılbaşı Gelmeden Güncellemem Gereken Parça Önerisi

ANAKART:Gigabyte B550M-DS3H AMD B550 4400 MHz (OC) REV1.5 DDR4 Soket AM4 mATX Anakart İŞLEMCİ:AMD Ryzen™ 5 5600X 3.7GHz (Turbo 4.6GHz) 6 Core 12 Threads 32MB Cache 7nm AM4 İşlemci - Tray Soğutucusuz SIVI SOĞUTMA:Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 SickleFlow RGB Led Fanlı İşlemci Sıvı Soğutma...
  5. T

Eski Mail Hesabımı Nasıl Geri Alabilirim

merhaba arkadaşlar yaklaşık 13-14 sene önce facebook için kullandığım mail adresi bir başkası tarafından çok fazla hatalı şifre girdiği ve kendi mailine çektiği için şöyle bir yazı çıkıyor. Parolanızı mı unuttunuz?/ka*****@aallaa.org e-posta adresine kod gönder yazıları çıkıyor.mail kurtarmak...
  6. T

Yardım 2 Hafta Yasal Süreci Geçen Laptobumu Iade Edebilir Miyim(3 Hafta Oldu)

ekranda siyah ekran geldiği zaman alttan sarı ışık hüzmesi geliyor ve işlemci ekran kartı sıcaklığı ise fazla yükseliyor bence çünkü işlemci 91-92 dereceyi bile gördü ve bunu valheim oyununda yaptı.sizce bunları yazarak servise göndermeli miyim iade talebi için
  7. T

Yardım 2 Hafta Yasal Süreci Geçen Laptobumu Iade Edebilir Miyim(3 Hafta Oldu)

merhaba 5 kasım günü hepsiburada üzerinden msi pulse 15 b13vgk laptobunu satın aldım.laptobu satın alma sebebi farklı bir şehirde yaşamamdı fakat bu hafta salı günü istanbula geri dönüş yaptım temelli olarak.bu süreçte 14 gün geçtiği için yasal süreç dışında kalmış gözüktü ve ürünü iade...
  8. T

Yardım Ghz Hızları Farklı

merhaba arkadaşlar bu laptopu satın aldım https://www.hepsiburada.com/msi-pulse-15-b13vgk-440tr-intel-core-i7-13700h-32gb-1tb-ssd-rtx4070-windows-11-home-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003Z3PLW?magaza=Tekramarket 5ghz hız deniyor fakat denetim masasından performans sekmesine...
  9. T

45.000-60.000 TL 60.000 TL Limit Gaming Laptop

merhaba arkadaşlar 60.000 TL limitim var.Gaming laptop olarak msi tercihim olup güzel beni yıllarca yeni çıkan oyunlarda yüksek ayarlarda sorunsuz oynayabileceğim bir gaming laptop almayı planlıyorum.İndirimler yarın biteceği için bugün güzelce araştırmasını yapıp almak istiyorum.
  10. T

Bu Laptop Alınır Mı

merhaba arkadaşlar 2 gün önce 44.000tl iken almadım şuan 50.000 olmuş eğer indirime girerse 40.000 civarına bu laptobu almak mantıklı mı sizce...
  11. T

Düşük Bütçeli Laptop Önerisi

selam arkadaşlar ben şehir değiştirdiğim için masa üstümü maalesef yanımda götüremediğim için gittiğim yerde canım sıkılmasın diye düşük sistemli sadece league of legendsta en düşük ayarlada 100fps verse bile yetecek bir laptop önerirseniz çok sevinirim
  12. T

Microsoft Excell Nerden Indirebilirim

başlıkta söylediğim gibi arkadaşlar nerden indirebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
  13. T

Dosyayı Silemiyorum

başlangıçta indirirken c içine kuruldu sonrasında ise d ye çekmeye çalıştım baktım olmuyor silmeye çalıştım fakat c içinde gözükmediği halde burda d klasöründe gözüküyor.fakat resimlerde gösterdiğim gibi dosyayı bulamıyor ve bu yüzden silemiyorum.lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  14. T

Ekran Kartı Önerisi

6 ay önce satın aldım
  15. T

Ekran Kartı Önerisi

arkadaşlar öncelikle merhaba vakti olup yardım etmek isteyen arkadaşlardan bilgi almak için bu konuyu açıyorum.sistem bilgilerimi aşağıya parantez içinde ekleyeceğim.kafamda ekran kartını 4070 ile değiştirmek var fakat sizin başka bir öneriniz olursa onlarıda okumak çok isterim. sistem...
Geri