Tavuk Bey kullanıcısının son içeriği

1. T

Fiyat/Performans Oyun İçin Klavye/Fare Önerisi

Oyun için bir sistem aldım ve şimdi eski klavye ve faremi yenilemek istiyorum ikisi toplam maks. 2500 TL olacak şekilde fiyat performans ürünler dediğiniz ürünler nelerdir acaba.
  2. T

26.000-30.000 TL AMD Ryzen 5 5600 Ve Geforce RTX 4060 8Gb Oc Darboğaz Yapar Mı?

Hocam 30k civarından çok uzaklaşmak istemiyorum bir de monitör ekleyeceğim bu sisteme önerinizi bekliyorum.
  3. T

Teşekkürler. Fakat şuan aklıma takılan bir şey var. Ben birkaç sene boyunca beni rahatlıkla idare edebilecek bir sistem yapmak istiyorum oyunları en yüksek ayarlarda olmasa da iyi fps değerlerinde oynatabilecek bir sistem. Şimdi de Asus Dual RTX 4060 mı yoksa 4060 Ti modelini mi alsam karar...
  4. T

Konunun başlığına da yazdığım gibi bu iki arkadaş birbirini besleyebilir mi? Bir sorum daha var bu sistem günümüz oyunlarını ne derecede oynatır. Şimdiden ilgi ve alakanız için çok teşekkürler.
  5. T

21.000-25.000 TL AMD Ryzen 5 5500 Ve AMD Radeon Rx6700Xt Darboğaz Yapar Mı?

Konunun başlığına da yazdığım gibi bu iki arkadaş birbirini besleyebilir mi? Bir sorum daha var bu sistem günümüz oyunlarını ne derecede oynatır. Şimdiden ilgi ve alakanız için çok teşekkürler.
  6. T

26.000-30.000 TL Masaüstü Bilgisayar Ve Monitör Tavsiyesi

Hocam bu kadar detaylı bir tavsiyeyi hiç beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Çok teşekkürler müsait olduğum bir anda inceleyeceğim.
  7. T

Vatan zorunlu değil kesinlikle sadece sistem bu haliyle hoşuma gitti o kadar, 3 taksik yapmayı düşünüyordum. Kasa konusunda da eğer sistemi toplu bir şekilde değil de parça parça kendim alırsam kasa ve güç kaynağını farklı seçmeyi düşünüyordum zaten. Tavsiyeniz için teşekkürler.
  8. T

Ekte bulunan bilgisayara sadece ssd olarak KIOXIA Exceria PLUS G3 1TB ve kasa olarak da Rampage Compact mid tower kasa seçtim bu fiyata benim hoşuma gitti ve almayı düşünüyorum. Acaba bu fiyata bu sistem beni pişman eder mi? Ek olarak bir de rekabetçi oyun tarafında kullanabileceğim bir monitör...
Geri