TayfunBey kullanıcısının son içeriği

1. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Ben bir şikayette bulunmuştum raporlama kısmında ilgilenilmedi sanıyorum bakarmısınız rica etsemm
  2. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Peki krajen v2 pro nasıl o da oyun , müzik için değilmi mikrafonu da cok güzel
  3. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Bir yer buldum mikrafon kalitelerine bakabileceğim orada razer kraken v2 pro baya iyi hem bütçeme de uyuyor ama ses kalitesini anlayamadım birsürü grafik var bir de siz bakarmısınız...
  4. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Ya bürçem max olarak 3800 de adam akıllı kulaklık bulamadım kanlolu arıyorum dışarıda falan takmayacağım ona ayrı kulaklığım var zaten
  5. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Yok başka forumlarada yazdım ondan diyorum
  6. T

Razer Blackshark V2 Pro 2023

Ben v2 pro 2023 sürümünü değil de öncekini almayı düşünüyorum nasıl sizce almalımıyım
  7. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

corsair hs80 rgb premium kablolu için baya iyi diyorlar gerek ses gerek mikrafon
  8. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Biliiyorum reis te işte kulaklıkla daha rahat ederim gibi masam biraz küçük 2 monitör daha kurmadım bugün kurulu gelir muhtemelen kulaklık için yerim olmasına gerek yok sandalyeye asarım o yüzden diyorum güzel bi kulaklık olsa da alsam diye de işte bulamıyorum forumlara yazınca yoko yani kötü...
  9. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Anladım ses kalitesi nasıl peki 1691999512 kardeşim ben senden yardım istemedim. Konuşma tarzını düzelt ilk önce ondan sonra insanlara yardım et. benim günahım sevabım sana değil sen sorgulayamazsın istediğim şeye de istediğim parayı veririm
  10. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Kardeşim asgari ucretle calisiyorum 2 yildir ben hayalini kurdugum bilgisayari topladim bu seni gram ilgilendirmiyor istersem 10.000 tl veririm sana zarar veren şey benim iyi bir kulaklık arayışı içinde olmam mı yoksa sizin koyun gibi birilerine sataşma isteği midir anlamış değilim.
  11. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Link atarmısın reis bir de hangi yönleri iyidir hani bu bütçeye yakışır mı
  12. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Siz hngisini tercih edersiniz 1691967551 V2 pro alsam quadcast gibi bir ses kalitesi elde edermiyim ayarlayarak veya normal bir şekilde
  13. T

3800 TL Kulaklık Önerisi

Selam Arkadaşlar, Max bütçem 3800 tl istediğim kulaklık türü ses kalitesi mükemmel olsun ve mikrafon da güzel olsun istiyorum wirelesslar var onlara da boşuna para vermek istemiyorum kabloludakiler daha performanslı diyorlar ses kartlı falan olursa güzel olur ve neden onu almalıyım...
  14. T

60.000 TL ve üstü 70K Mönitör Dahil Sistem

Bende var twisted minds yeni aldım test edemedim daha pc nin montajını bilmediğim için tanıdığa vericem o yapıcak monitörü bağlayıp test edicem ama güzel monitör gibi
  15. T

Yardım 32 GB Ram Geçmelimiyim

Yap
Geri