tc_talha_genc52 kullanıcısının son içeriği

1. T

Öneri 3800 TL Max Tws Kulaklık Tavsiyesi

Android cihazım için 3800 TL bandında tws slikonlu kulaklık arıyorum ne önerirsiniz
  2. T

Soru Oled Tv Alınırmı?

Selamlar, 2011 den beri led bir sony tv kullanıyoruz hala taş gibi günlük 15 16 saat tv izlenir bizim evde ama yeni bir tv ye geçmek istiyoruz oled gözümüze yattı ama yanma yapar diyorlar kafamız karıştı mini led daha mantıklı bir seçim midir ?
  3. T

Soru Xbox One X Ile 4K Farkı

Merhaba 2009 model Sony 1080 p televizyon ile Xbox one x oynuyorum ama yeni bir 4k Sony OLED bir Sony markalı televizyona geçeceğiz arada çok bir fark görürmüyüm
  4. T

Soru Rdr 2 Ultimate Sürümü Alırsam Story Mod Da Gelirmi

Merhaba arkadaşlar xbox ta rdr 2 ultimate 200 tl alırsam story mode da gelirmi bilgisi olan varmı ben farklı bişi aldım xboxta sadece eklenti vardı rdr 2 için iade ettim ultimate almayı düşünüyorum
  5. T

Hangi Windowsu Kullanmalıyım

Sistemim i3 1115g4 windows 11 mi yoksa windows 10 mu kullanmalıyım
  6. T

Öneri Termal Macun Tavsiyesi

sonuçlar nasıl i3 1115g4 laptop
  7. T

Ben sürdüm macunu spatula ile ama işlemcide macun üstünde çizgi gibi bir şeyler var. Onu o demir blok kapatınca düzelir dimi
  8. T

Tamamdır arkadaşlar hepinize teşekkür ederim nasıl süreceğim ile alakalı fikrim yok laptop için bunun için rehber varmı acaba
  9. T

Hocam bunu kimse önermiyor sahte felan diyolar doğrumu ben pek anlamıyorum bir de Dell in kendi orijinal termal macunu suruluydu bunu surersem daha fazla mı verim alırım
  10. T

200 TL altı alabileceğim en mantıklı termal macun nedir
Geri