TearsB14 kullanıcısının son içeriği

1. TearsB14

Fc 24 Steam Ve Ea App

yok hocam farklı klasorde asıl hata veriyor baska cozum yolları arıyorum
  2. TearsB14

Fc 24 Steam Ve Ea App

evet hocam biri 1500 biri aylık 150 ondan dolayı
  3. TearsB14

Fc 24 Steam Ve Ea App

up
  4. TearsB14

Fc 24 Steam Ve Ea App

Herkese merhaba, fc 24 ü steam üstünden satın aldım ancak 2. hesap olarak ea pro üyeligi aldıgımda ea app üzerinde oyunun steam versiyonu yüklü lütfen kaldırın diyor. Oyun aynı fakat resmen 2 hesap için durmadan silip yüklemem lazım. Su an 2 versiyonuda yüklü fakat ea app yinede kaldır uyarısı...
  5. TearsB14

Disk Bölme Ve Fc 24 Acil Yardım

yok hocam iyileştirme işe yaramadı acıkcası
  6. TearsB14

Disk Bölme Ve Fc 24 Acil Yardım

Merhaba, öncelikle fc 24 ü steamden almıstım ve sorunsuz sekılde oynuyorum fakat 2. hesabı ea pro ile aldım ve ea app den indirmek istedigimde steamden silip ea app versiyonunu inidirin diyor. Bu sorunu gecen senede almıstım fakat bu sene 2 hesabı oynamakta benım ıcın oldukca önemli. Bu sorunu...
  7. TearsB14

Nfs Unbound Gamepad Sorunu

Gamepass den unbound indirdim fakat dualshock düzgün çalışmıyor. Fifa da otomatik algılamasına rağmen xbox kontrolcüsüne göre oldugundan oyun içi asla işime yaramıyo. Ds4 ile mi çözmem gerekiyor yoksa başka çözüm önerisi olan var mı ? birde ds4 indirirsem fifadaki kontrolcü ayarlarım bozulur mu ?
  8. TearsB14

Asus Vq27Aq Vs Vq27Aqz

yani hocam 27 inc cok büyük degil 2 metre de uzun bir aralık bana göre ama senin bilmen gerek hocam. Main oyunum fifa maks 30 cm aram vardır benim monitöre :D
  9. TearsB14

Asus Vq27Aq Vs Vq27Aqz

bende z olan modeli var. Arasındaki farkı bilmiyorum ama oldukca memnunum
  10. TearsB14

Soru Monitör Neden Bu Kadar Ucuz ?

2 Haftadır bu monitörü kullanıuyorum. 7500 civarı bir fiyata aldım oldukca memnunum.
  11. TearsB14

Soru Asus Vg27Aqz Yapılması Gereken Ayar Var Mı ?

dün asus vg27aqz 2k monitörü aldım. 144 hz yapıp kulalnıyorum suan, fakat kullanan arkadaşlar varsa başka ne gibi ince ayarlar yapmam gerekiyor bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. TearsB14

2K Monitör Önerisi

gördügüm en iyisi o hocam suana kadar fakat kacırdıgım ürünler var mı merak ediyorum.
  13. TearsB14

2K Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba , yarın Asus Tuf Gaming VG27AQZ monitör almayı düşünüyorum. Fakat başka önerilere de açığım. Ekran kartım 3080 10gb. Bütcem de 7000-7500 arası ama daha ucuza fp monitörlerde varsa önerilerinize acığım. Fikrimi değiştirebilirim
  14. TearsB14

3200 Mhz Ram Hızı Arttırma Yöntemi

Xpm acınca otomatik olarak bellek hızı da maksimize mi olacak hocam dogru mu anladım ?
Geri