Technologist kullanıcısının son içeriği

1. T

Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Denedim üstad ancak çalışmadı... Tam da koltuk arıyordum, zaten çıkmaz çıkarsa bildirm gelir diye foruma da bakmadım. Bi girdim gelmiş ama bildirim gelmedi :) Nasip bakalım alabilirsem çok sevinicem.
  2. T

Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Kod kazanmışım ancak bildirim almadığım için haberim olmadı :( Şimdi öğrendim, sitede stok görünüyor. Kodu kullanma şansımız var mı bu tarihte acaba? Bu büyük fırsatı kaçırmak istemem.
  3. T

Kampanya için çok teşekkürler, epeydir koltuk bakıyordum ancak fiyatlar uçuk geliyordu. DXRacer bu fiyata harika bir koltuk. İnşallah kod gelir de alabilirim.
  4. T

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

10k civarı bütçem var, hazırda bekliyoruz Taner hocam. @OceanLaB Bundan önceki sistemlere yetişememiştim inşallah bu seferkini alabileceğim.
  5. T

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Hocam ayın 5'inde maaşlar yattıktan sonra gelirse çok iyi olur. :) 10k bandında bütçem var o civarda bir şey çıkarırsanız almak istiyorum geçen sistemi kaçırmıştım. Elinize emeğinize sağlık sabırsızlıkla bekliyoruz.
Geri