teguero kullanıcısının son içeriği

1. T

Çözüldü 20.000TL Bütçe Laptop Öneri (11 Ağustos 2022)

Hocam Acer Nitro 5 an517 aldım. i5 11400h rtx3060 ile geliyor. Şu an için memnunum teşekkür ederim cevaplarınız için.
  2. T

Çözüldü ACER Nitro 5 AN517 nasıldır?

Çok teşekkür ederim hocam. Açtığım iki konuda da yardımcı oldunuz ürünü bugün aldım.
  3. T

İnşallah hocam başta tereddüt ettim ama satıcı arkadaş ilgiliydi. Benchmark basemark testleri yaptım god of war oynadım genel özelliklerine baktım touchpad klavye testlerini kamera mic testlerini yaptım. Bi sorun göremedim, kutusu faturası da olunca almak istedim. Bu kendime ait ilk bilgisayarım...
  4. T

Hocam ben şehrinde 2. El alıyorum 2 aylık cihaz 19 bin liraya. Elden inceledim cihaz temiz 0 gibi satıcı arkadaş da düzgün birine benziyor ikna oldum. 0 linki aşağıda ekli...
  5. T

Herkese merhabalar arkadaşlar, Yarın bu modeli alacağım, RTX3060 i5 11400h CPU ve GPU mevcut. Kullanıcı yorumlarını bekliyorum. Herkese iyi forumlar.
  6. T

Hocam ortalama aynı detaylara ve fiyata sahip abra a7 modeli yerine bu modeli tercih sebebi nedir ? Dışarıdan bakınca f/p olarak yine en makulu monster gibi geldi. Satış sonrası destek olarak da bir artısı olduğu için.
  7. T

Hocam bütçemi max 20bin bandına çıkarabiliyorum maalesef ki. ancak ürün gerçekten güzel bir ürün. teşekkürler.
  8. T

tabi ki Uğur bey. sadece şöyle bir durumdayım. Gemi kaptanıyım önümüzdeki dönemde çıkacağım boş zamanlarımda oyun oynayacağımı bildiğim için çok üzmesin istiyorum.
  9. T

Herkese merhaba arkadaşlar, Oyun oynayabileceğim, film izleyebileceğim, gündelik ofis işlerimi yapabileceğim bir dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Benim için tek önemli olan nokta 17 inç olması. Monster Abra a7 v13.2 modeli aklıma yatıyor. Ama bilgisayar işlerine bir aşinalığım olmadığı...
Geri