Telefonunu Çıkra kullanıcısının son içeriği

1. Telefonunu Çıkra

35.000-45.000 TL Sistem Analiz

https://www.incehesap.com/crown-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-44977/ DDR5 değil ama gördüğüm en FP 4070 sistem olabilir. Opsiyonlamayı bilen birisi uçak eder bunu.
  2. Telefonunu Çıkra

Soru Asus Proart 4070Ti Alınır Mı

Daha F/P kartlar olabilir belki ama konu dışı sayılır. PRO artlar TUF lar ile neredeyse aynı ufak tefek farkları var. Alınır 👌
  3. Telefonunu Çıkra

Msi Gaming X RTX 4060 Ti̇ 16500 TL

Tier ları aynı değil ama onlar da güzeldir tabiki. (Windforce ve Ventus2x hariç hepsi güzel)
  4. Telefonunu Çıkra

Soru PC Hocasının Videosundaki Kasaya Hangi Sıvı Soğutma Uygun Olur?

Sıvı soğutmalar hakkında çok büyük hurafeler dönüyor kimse ne işe yaradıklarını düzgün bilmiyor ve anlatmıyor. Mesela Sıvı soğutmaların işlemciyi soğuttuğunu sananlar çoğunlukta. Neyse konu cıvımasın. Yukarıda denilenler gibi 240 lık desteklemiyor ise hiç bulaşma kaliteli bir hava soğutma çok...
  5. Telefonunu Çıkra

17.000-20.000 TL 18K PC Sizce Alınır Mı Incehesap

Şu attığın sistemlerden sonra arayüzünden nefret ettiğim game garajdan iyice soğdum... 3200Mhz cl22 ne yuH!!
  6. Telefonunu Çıkra

Öneri Sıvı Soğutma Önerisi

5600x e sıvı soğutma şart değil. Bu soğutucular fazlasıyla yeter https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120-se-tl-c12b-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/...
  7. Telefonunu Çıkra

10 K Monitör Kulaklık Öneri

Monitör konusunda piyasaya hakim olamadığımdan öneri yapmam pek doğru değil. Kulaklık olarak HyperX cloud 2 veya 3 ses kasmak konsunda çok başarılı. Diğer işlerde meh diyebilirim.
  8. Telefonunu Çıkra

17.000-20.000 TL 16Gb 4060Ti Mı Yoksa 8Gb 4070 Mi Almak Daha Mantıklıdır ?

4070 veya 4070s daha mantıklı. Ayrıca 4070 lerde 12GB oluyor.
  9. Telefonunu Çıkra

Soru Hangisi Daha Iyi Işlemci Soğutucu

ikisi de iyi soğutucular ama Phantom daha iyi.
  10. Telefonunu Çıkra

Soru 1000-1500 TL Soğutma

SE ve düz versiyonları arasında 2-3 mm oynuyor. Düz Phantom 157 mm :D
  11. Telefonunu Çıkra

Isı borularına bakabilirler :) Ayrıca Peerless Assassin ile phantom aynı fiyatta bulunabiliyorlar garip şekilde. Kasana sığarsa Phantom daha iyi.
  12. Telefonunu Çıkra

O da güzeldir ama fiyatı dip dibe olan ve onun abisi olan Phantom daha mantıklı şuan.
  13. Telefonunu Çıkra

2000 Tl'ye Kadar Klavye Önerisi

TKL sayılmaz ama AJAZZ AK 992 boyut olarak stantart bir klavye ye nazaran çok daha ufak. Tavsiyem de Amazon a bakman yönünde. TR deki çoğu klavye amazonda satılanlara kıyasla daha kalitesiz.
  14. Telefonunu Çıkra

Ram Önerisi

Kağıt üstünde sorun yaratmaz diye görüyorum.
  15. Telefonunu Çıkra

Ram Önerisi

Tekrar baktım anakart hayatımda gördüğüm en garip B550 olabilir. Malesef beni bile çaresiz bıraktı. Attığın ramler kalite olarak iyi. Bunlar bile uyumsuzluk yaratıyorsa ne yaratmaz bir fikrim yok.
Geri