Teolojik kullanıcısının son içeriği

1. T

Steelseries Arctis 5 2019 Edition Kutulu Faturalı Alınır Mı ?

Açıkcası sürücü farklarını vs bilmiyorum o yüzden yorum olarak anlatılırsa daha iyi olacaktı o yüzden yazdım.
  2. T

Teşekkürler yorum için. Açıkcası fiyatından dolayı buna yöneliyorum. Şuan sıfır bir SteelSeries en düşük 2kdan başlıyor. 2019da üretilmiş olması teknoloji olarak yetersiz kalır mı ?
  3. T

Başlıkta da yazdığım gibi kutulu ve faturalı , garantisi 1 yıl daha devam eden çok az kullanılmış neredeyse hiç kullanılmamış gibi temiz bir cihaz. Fiyat olarak 1.200 gibi konuştuk daha önce kulaküstü kulaklıklarım hep kırıldı. O yüzden kullanan varsa + ve - lerini kısaca anlatabilirse...
  4. T

Hat Değerlerim Nasıl

Anladım hocam teşekkürler yanıtlarınız için
  5. T

Hat Değerlerim Nasıl

Tam bilmiyorum aktifleşip aktifleşmediği ama ben daha aktif olmadığı kanısındayım hala adsl üzerinden 35 aldığımı düşünüyorum.
  6. T

Hat Değerlerim Nasıl

teşekkürler yorum için bu kutu ne kutusu biliyor musunuz ? anladığım kadarıyla bu kutuyu daha aktifleştirmediler
  7. T

Hat Değerlerim Nasıl

Up
  8. T

Öneri İtopya Garip Garanti Olayı

3 ay önce almıştım bende itopyadan daha psuya kabloyu taktığım gibi kıvılcım atmaya başladı sistemi başlatmadan direkt gönderdim 2 günde psuyu değiştirip yolladılar. Ama hazır sistem alındığında ürün iadesi olmaması ve bunu sorun çıktığında öğrendiğimde şok olmuştum. Sıfır ürün alıyorum ve...
  9. T

Hat Değerlerim Nasıl

Herkese iyi günler yakın zamanda mahallemde bir çalışma yapıldı bu kutuyu koydular içini çekme fırsatımda oldu şuan 35 mbpslik paket kullanıyorum verdikleri bilgide 1 ay sonra çalışmalar bitince daha yüksek hızlar alabileceğimi söylediler hat değerlerim aşağıda yorumlarsanız sevinirim.
  10. T

Kulak Üstü Kulaklığım Kırıldı.

Aldığım her kulaküstü kırıldı seviyorum kullanmayı ama bıktırdı artık
  11. T

Kulak Üstü Kulaklığım Kırıldı.

Başlıktada yazdığım gibi kulak üstü kulaklığım kırıldı sol tarafından bir problem yok sağ tarafındaki plastikten kırıldı acaba 3d yazıcı gibi bir şeyle aynısını yapabilir miyim yada farklı bir önerisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim.
  12. T

Türk Telekom Adsl- Vdsl Problemi

Herkese teşekkürler 7 gün sonunda bir abimiz telefonla arayarak 2 dakikada sorunu çözdü 35 mbpslik interneti kullanabiliyorum şuanda sanırım dünkü o telekom kutusunu beklemişler. Sorularıma yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.
  13. T

Bu süre zarfında internetin olmaması normal mi yoksa ben 35 lik taahhütü onayladığım için mi internetim gitti
  14. T

Müthiş fakat dediklerinizi çok anlamadım sonlandırıcı falan 😁keşke bu bilgilere daha önceden ulaşabilseydim bugün bi elektrik gitti geldi baktım dolabı koymuşlar büyük ihtimalle işleri bitmiştir diye tahmin ediyorum
Geri