Terebit kullanıcısının son içeriği

1. Terebit

Yardım Ubuntuyu Kaldırmak Için Ona Ayırdığım Disk Partisyonunu Sildim Ve Şu An Grub Ekranında Takılı Kaldı Ne Yapmam Lazım?

Arkadaşlar merhaba, dual boot windows 11 ve ubuntu kullanıyordum. Ubuntuyu kaldırmak için ona ayırdığım disk partisyonunu sildim ve şu an grub ekranında takılı kaldı ne yapmam lazım?
  2. Terebit

Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

Pazar sipariş ettiğim ürün bu gün geldi, beyaz/siyah olan model çok hoşuma gitmişti ama kırmızı koltuğa ait indirim kodu elime geçti @Selman TatarOğlu nun da aynı konuda şikayet ettiğini ama benim aksine kırmızı koltuğu istediğini foruma yazmıştı ona ulaştım kendisi tebilon yetkilileriyle...
  3. Terebit

Fi̇ber İnternet Hakkinda Destek

malesef yüksek enflasyondan dolayı her şey gibi türknet de zam yiyor. size gönderdiğim link sadece sizin adresinize bakarak hız tahmini veriyor türknet altyapınızın kaldırabildiği hızı verir yani internet sağlayıcınız farketmeksizin alabileceğiniz en yüksek hız neyse onu alırsınız ve cayma...
  4. Terebit

Öneri Kablosuz Fare Önerisi 1.5K'ya Kadar Bütçe Var

Kablosuz fare ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum. Farenin sahip olması gereken özellikler: Kablosuz RGB ışıklandırma
  5. Terebit

Fi̇ber İnternet Hakkinda Destek

Eğer bütçe sıkıntınız yoksa ve altyapınızda sağlamsa türknet'i deneyebilirsiniz. Bu linkten altyapınızın desteklediği hızı kabaca öğrenebilirsiniz: https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama
  6. Terebit

Soru Link Bıraktığım Site Güvenilir Mi ?

Güvenilir değil telefon alacaksanız başka bir siteden almanızı öneririm. https://www.sikayetvar.com/wntcomtr
  7. Terebit

Önemli Duyuru Bomba 1: PCH Foruma Özel Dxracer Oyuncu Koltuğu Cumartesi 1.069 TL İndirime Girecek

merhaba teşekkürler yeniden emeğiniz için 1677954747 posta kutusu derken e-maili mi kastediyorsunuz
  8. Terebit

İndirim Kodlarının Kazananları Belli Oldu

Merhabalar öncelikle kodu kazanan herkese hayırlı olsun umarım ihtiyacı olanlar koddan yararlanabilir modlardan anladığım kadarıyla indirim kodunu sadece beyaz-siyah ve kırmızı-siyah olan modellerde uygulayabiliyorsunuz indirim kodunu sepette uygulayabiliyorsunuz yeniden herkese hayırlı olsun...
  9. Terebit

Soru Gaming Laptop

isterseniz almak istediğiniz bilgisayarı yerinde görüp internetten alın bin lira cebinizde kalır
  10. Terebit

selam dostum umarım kodu kazanabilirsin bol şans dilerim

selam dostum umarım kodu kazanabilirsin bol şans dilerim
  11. Terebit

dostum u-g-y kargodan gelen paketin ölçüleri uzunluk genişlik yükseklik spesifik olarak sırt ve oturduğumuz alanın ölçüleri verilen bir bilgiye rastlayamadım
  12. Terebit

Yardım Rockstar Games Social Club İnternet Sitesi Ve Uygulamasına Giremiyorum.

vpnle giriş yapabiliyorum demiş zaten
  13. Terebit

Yardım Rockstar Games Social Club İnternet Sitesi Ve Uygulamasına Giremiyorum.

sorun internet sağlayıcısından kaynaklanıyor olabilir eğer imkanınız varsa pcye mobil veri paylaşarak yeniden dener misiniz
Geri