Terlik kullanıcısının son içeriği

1. Terlik

Hava Harpçi Kıza Sevgililer Günü Hediyesi

Atkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar benim kız arkadaşım hava harbi çok istiyor ve kendisinin örnek aldığı insanlardan birisi bizim için çok değerli olan Sabiha Gökçen hazırda sevgililer günü yaklaşıyorken bu kıza Hava harple ilgili güzel bir hediye düşündüm ama ya aklımdan geçenlerin...
  2. Terlik

Ayağa Çivi Girdi

Dün işte çalışırken ayağıma odundan 2 tane çivi sol ayağıma çok derin girdi Gİrdikten sonra soğukkanlı bir şekilde ayağımı kanatıp yere oturdum ve siyah beyaz görmeye başladım hocam,başım döndü ayakta duramadım 10 dakika oturup acile gittim tetenoz vurdular uyduruk bir tendirdiotla giren yerin...
  3. Terlik

Öneri 2.El Ürün Almayı Düşünenler

SSDyi de ekleyiver geriye ne kaldıki hocam. 1674968468 Ne yazıkki günümüz satıcılarının yüzde doksanı insanlara kazık atmaya çalışıyor ve gerçekten satış yapmaya ihtiyacı olan insanlar bunlar yüzünden parçalarını satamıyor. Hocam siz sisteminizi bir Facebook'a atmayı deneyin birde böyle...
  4. Terlik

Öneri Sistem Öneri

Hoxam piyasa rx570,rx580lerle dolu satma ihtimaliniz az
  5. Terlik

Dedim ya tehlikeli sular diye :D
  6. Terlik

2.El Pc Toplanır Mı?

Hocam böyle bizim camiadaki insanlardan almak çok daha mantıklı mesela @sake13 hocam sistemini satıyor sake hocam dururken gülüm diyen adamdanmı alırsın? Kısaca sana söyliyeceğim siteden alma
  7. Terlik

Hocam Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz Geri bizim foruma dönmenizi öneriyorum PUAHAJAHAHAH😂😂😂
  8. Terlik

Soru Toplama Sistem Için Tavsiye

İcardiyolog :D :D
  9. Terlik

Hocam başlangıçta biraz sohbet herşeyi değiştirebiliyor :)
  10. Terlik

Hocam bu seferde karanfilim,zambağım falan demesin aman dikkat😂😂😂
  11. Terlik

Linkini alamadım ama Satıcı: Serdar Yıldız Mekan: Eskişehir, odunpazarı Linkini bulamadım hocam buyrun
  12. Terlik

İstersen linkini atayım olurmu hocam
  13. Terlik

Yok arkadaş,tövbe birdaha elimi sürmem 2.ele Yok neymiş 20-30 site gezde garantisi varmı? Faturası varmı? Mining yapılmışmı?Satıcı benimi dolandırıyor? Ekran kartı çalışır durumdamı? Acaba kartta tamir varmı? Bu soruları sisteme her oturduğum zaman aklıma gelecekse yok abi kalsın isterse 10bin...
  14. Terlik

Bilemiyorum genelde bol referansı olanlar pekte ucuzdan vermiyor açıkçası ve inan bana Facebookun altını üstünü getirdim ama genede pek güvenemedim. Dedim ya gtx1650 olsun benim olsun
  15. Terlik

6 aycık mining yapıldı gülüm çok değil 6 aycık 😂😂 Allahım yarabbim sen bizi bunların elinden kurtar
Geri