the_m4mi_ kullanıcısının son içeriği

1. T

Xpg Summeoner - Klavye Ses Sorunum Var? Ne Yapmam Lazım.

Merhabalar xpg summeoner klavyem var başlıkta da gördüğünüz gibi. Klavyeyi alalı max2-3 ay olmuştur lakin son zamanda farkettim sıfır tuşu da bu ses geliyor. Mekaniğinde sorun yok ama ses rahatsız edici gibi. Ne yapmam lazım sizce ? Videonun linki ;
  2. T

Fiyat/Performans Anakart ,Işlemci Tavsiyesi Lazım

Yokmu yardım edecek birisi. Şuanda aklımda asrock b550m pro4 anakart var işlemci olarak r7 5800x alacağım. İlerde rx6700xt yi rx6900xt yapacağım veya rtx 3070-3080-3090 modellerinden biri ile upgrade yapacağım uyum sağlarmı?
  3. T

Ekran Kartı Önerisi

İnternette bununla alakalı siteler var isimlerini hatırlamıyorum ama bütün parçalarını yazsan sana max kaç w çekeceğini gösteriyor
  4. T

Ekran Kartı Önerisi

Rx 6700xt modelinide düşünebilirsin
  5. T

Gamepower Warcry Max Destekleyeceği Ekran Kartları Nelerdir?

Boyut olarak max hangi kartları destekler?
  6. T

Fiyat/Performans Anakart ,Işlemci Tavsiyesi Lazım

Yeni sistem topluyorum ve şuandaki olan parçalarım ; - red devil rx 6700xt -corsair vengence 2*8 ram 3600mhz - Gamepower Warcry Kasa -750w gold psu - 360mm msi coreliquid v2 sıvı soğutma Ekran kartımı şu anlık değiştirmek istemiyorum lakin bana öyle bi tavsiye lazımki işlemci ve anakart...
  7. T

Yardım Monitörün Ekranı Gitti! Yardım!

Merhabalar monitörüm laptopa bağlıydı bir sıkıntı yokken ekranı gitti ışığı da gitti lakin ses geliyordu. Arkada video açılıyordu. Sebep ne olabilir
  8. T

PC Hocasi Instagram Storysinde Paylastigi SSD Hangisiydi ?

Mld ssd 1tb şuanda 1800 civarında
  9. T

Yardım Toplayacağım Sistemime Tavsiye Istiyorum

Peki hocam diyelim 500gb aldık 2.m2 slotuna aynı model almak zorundayız değilmi ? Olursa aynı modelin 1 tb ını ileride alırım
  10. T

peki anakart olarak hangi model önerirsin parçalarımı söyledim . B550m bandında olacak https://www.akakce.com/r/?u=utm%5Fsource%3Dcomp%5Fakakce%26utm%5Fmedium%3Dcpc%26utm%5Fcampaign%3Dakakce%5Fgenel&yz=20280&v=1.6.1&pr=746124211&vd=11070&pg=46815458&z=134
  11. T

1 tb olarak önerin nedir
  12. T

Hava akışı düzgün yapıldığında bir sorun görmedim. Kasayı yeni aldım zaten az önce kargodan geldi 😁. Rgb olarak tatmin edecek olan o zaten önümüz kış bizim ev soğuk oluyor bir sorun yaratmaz 😅😅 1690892926 Hem ram hem de ssd ye 1500 tl civarı. Ayrı ayrı tabii
  13. T

Merhabalar, -kasam gamepower warcry - saphirre rx6600 ekran kartı -işlemcim r5 5600 -Anakart olarak asus b550m anakart düşünüyorum 2700 tl civarında olan -ssd tavsiyesi istiyorum f/p tarzı - ve ram tavsiyesi istiyorum 3600mhz rgb 3 parça üzerine tavsiyeleriniz lazım . İleride ekran kartı...
Geri