Thelegendofdark kullanıcısının son içeriği

1. T

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Merhaba hocam ben dolar kurundan etkilenmeyen bir sistem istiyorum.
  2. T

@OceanLaB Hocam bekledikçe parçalar zamlanıyor. En azından bilgi ver de boşu boşuna beklemeyelim.
  3. T

i3 12100F, i5 11400F ile aynı performansı veriyor ayrıca daha güncel ve ucuz.
  4. T

Oyunlarda (yükte) sistem kapanıyor. Sorun nedir ?

Bana da sorun psu'dan kaynaklanıyormuş gibi geldi. Yakında bir bilgisayarcı varsa bir gidin test ettirin bence
  5. T

Parçalarımı Alayım Mı? Yeni Sistemi Mi Bekleyeyim?

Ben de aynı durumdayım. En geç ayın 25'inde çıkar denildi ama hala sistemin özelliklerini bilmiyoruz.
  6. T

Yetmez. i9 12900K + 3090Tİ SLI olsun.
  7. T

@OceanLaB Hocam beklediğimize değecek mi?
  8. T

11.000TL PC Topladım Sizce Nasıl?

i3-12100F H610 kombinasyonunu da deneyebilirsiniz. Yükseltmeye daha müsait olur.
  9. T

O zaman imkanım yoktu, şu an da stok yok. Birkaç saatte tükendi sistem. Ayrıca 10k sistemler f/p oranını en iyi yakalayan kombinasyonlardan oluşuyor. Bütçesi 9k olan insan da biraz zorlayıp alışverişten güler yüzle ayrılabiliyor, bütçesi 13k olan adam da parasını upgrade'e saklayıp mutlu...
  10. T

@OceanLaB İyi günler hocam. Fiyat aşağı yukarı belirlendiyse söyleyebilir misiniz? Dolar hızla artıyor, bizim de bütçemizi ona göre denkleştirmemiz gerekiyor. Tavsiyem: i3 12100F - RX 6000 (veya 6600XT) Fiyat olarak da yaklaşık 10.000 lira. Hem çoğu kişinin bütçesini zorlamıyor hem de...
  11. T

Açıkçası benim isteğim de o yönde.
  12. T

Yüksek Performans Hazır Sistem

Ana başlıkta giriş - orta seviye yazıyor. Buna göre rtx3050/rx6500 ayarında mı çıkacak yoksa rtx3060/rx6600 ayarında mı çıkacak? Belki 6650xt?
  13. T

Giriş orta seviye Gelecekte upgrade'e müsait r5 5500 - rx 6600 fiyat<10.000 (ekran kartı düşürülerek fiyat daha ekonomik hale getirilebilir) veya r5 5600 - rx 6600/50xt fiyat<14000 @OceanLaB Hocam bu dolar kurunda bu sistemlerin oluru var mıdır?
Geri