tlgnnkk kullanıcısının son içeriği

1. T

Ryzen 5600 +3060Ti̇

ID-Cooling SE-214-XT al bende var.
  2. T

4 Pin Fan Çoklayıcı 3 Pin Ile Çalışır Mı?

https://www.hepsiburada.com/argb-fan-kontrolcusu-kumandali-adreslenebilir-rgb-kontrolcu-seti-p-HBCV00003GS5VB?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.dsa.camp1635354706adgr59854403982&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwnrmlBhDHARIsADJ5b_mSsij8CslXTz8R-J5R4weuwRQzzKjirwqfRw-ER4o-_FevbdnVwMkaAgneEALw_wcB&gclsrc=a...
  3. T

Hayır ARGB kontrolcü alacaksın bu fanı çoklayıp çıkışı çoğaltmak için.
  4. T

Sisteme zararı olmaz. Bende dönüştürücü yoo. ARGB kontrolcü de yok. Ben fanı çalıştırmak için fan çoklayıcı aldım. Daha onu çalıştıramadım.
  5. T

Seninle aynı sorunu yaşıyoruz. Bende de aynı kule tipi soğutucu var. Ucu boşta. Işığı yanmıyor. Dönüştürücü alırsan çalışır. Tamam taktım ve çalıştı.
  6. T

Hız kontrolü yapabilir miyim?
  7. T

Selamlar, https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/fan-kontrolcu/akasa-flexa-fp10h-5-fan-pwm-cogaltici-hub-ak-cbfa09-50bk.html Xpg defender pro orjinal fanların çıkışı 3 pin fanlara enerji veremediğim için bu ürünü aldım. Sorum şu bu ürün 4 pin benim fan çıkışı 3 pin fanların...
  8. T

İşlemci Değişimi Sonrası Siyah Ekran

Maalesef tuş yok. Eski işlemciyi taktığımda da ekran siyah da kalıyor. Nasıl çözücez bilemiyorum.
  9. T

Tamam biliyorum ama pini bulamamıştım şimdi buldum. Peki bu siyah ekranda kaldığı sürece bios yükleme yapabilir miyiz?
  10. T

Bios pilini çıkardım taktım. Ama cmos reset pinini bulamadım.
  11. T

ASUS B350M-A anakartta Ryzen 5 1500 işlemciyi Ryzen 3 3200G ile değiştirdik. İşlemleri yapmadan önce BIOS sürümü güncelledik ve işlemciyi değiştirdik. Aynı anda GTX 1650 ekran kartı ve Corsair CV550 PSU da bağlantısı yaptık. Fakat açılışta siyah ekran geliyor. BIOS güncel olmasına rağmen neden...
  12. T

Corsair Hs55 Surround Vs Razer Blackshark V2 X

Müzik dinlemiyorum. Ceative marka ses sistemim var. Önemli olan Warzone, Csgo gibi oyunlarda yer yön tahmini ve discordda net temiz bir şekilde sesi karşı tarafa iletmesi. Zaten çok yüksek seslerde müzik dinleyemiyorum.YouTube da bir kaç inceleme videosunda Corsair mikrofonu sanki daha pürüzsüz...
  13. T

Corsair Hs55 Surround Vs Razer Blackshark V2 X

Corsair hs55 Surround ve razer blackshark v2 x arasında kaldım. Mikrofonu temiz ses versin ve 7.1 özelliği olsun istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
  14. T

Öneri F/P Soğutma Önerisi

Nohut tanesi büyüklüğünde sık. Fanı üstüne yerleştir. O yeter zaten. Eğer spatula varsa eski macunundan kalan onunla yap. İnce tabaka olsun yeter.
  15. T

Öneri F/P Soğutma Önerisi

İyi günlerde kullan. İçinden çıkan termal macunu kullan soğutma katsayısı yüksek ve muadillerine göre iyi.
Geri