Tolgaavc kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Warzone 2.0 Yeni Başladım Ne Yapmalıyım

Arkadaşlar merhaba oyun hakkında pek bir bilgim yok yeni başladım oyuna girdiğimde sürekli ölüyorum silah seviyesi falan varmıs hiçbir bilgim yok hangi silah daha iyi hiçbir bilgim yok bana kısaca açıklar mısınız oyun zevkini nasıl daha fazla arttırabilirim?
  2. T

Yardım Riot Games Hesabıma Giremiyorum

hocam ben valo oynuyorum
  3. T

Yardım Riot Games Hesabıma Giremiyorum

merhabalar ben bi süre valorant hesabıma giriş yapmamıştım sonradan öğrendim valorant hesabımı günccellemem gerekiyomus güncellemek için riot hesabıma girmeye çalıştım fakat girilmiyor alttaki görüntedeki hatayı veriyor aylardır bunu nasıl düzelticem oyuna giremiyorum hiç bir şekilde
  4. T

Valorant'a Giremiyorum

Arkadaşlar internette Valorant hesabıma gireceğim sırada böyle bir hata veriyor bu hatayo yaklaşık 2 3 aydır veriyor çözümü nedir?
  5. T

The Last Of Us PC De Açılmıyor!

Arkadaşlar oyunu yükledim fakat böyle bir uyarı veriyor çözümü nedir? Ekran kartım RTX 2060 12 GB RAM işlemci Ryzen 5 5500 çözümü nedir bilen var mı?
  6. T

Fotoraftaki Spiderman 3D Logoyu Nerden Bulabilirim

merhabalar bu yapıştırmayı nerden bulabilirim kulaklığa yapıştırıcam da bilgisi olan var mı
  7. T

Bilgisayardan İnternete Nasıl Bağlanacağım?

hocam boşta takıcak bi kablo yok şuan
  8. T

Bilgisayardan İnternete Nasıl Bağlanacağım?

Selamlar, Yeni bir internete geçtik TurkNet diye fakat nasıl bağlanıcağımı bilmiyorum eski internette kaldı adım adım söyler misiniz yeni internete nasıl bağlancağımı?
  9. T

D Diskim Boş Olmamasına Rağmen Boş Görünüyor

Diskimde oyunlar olmasına rağmen bomboş gözüküyor bunun sebebi nedir?
  10. T

Steam Yeterli Disk Alanı Yok Hatası

Merhaba Steam D klasörümde 186 GB boş alan var ben RDR2 indirmek istiyorum 125 GB RDR2 yükleme başladıktan sonra 25 GB'ye gelince disk alanı yok uyarısı veriyor çözümü nedir bunun bilen var mı yardım edebilir misiniz?
  11. T

Soru Google De Yaşadığım Sorunu Çözebilir Miyiz?

hayır değil sadece google
  12. T

Soru Google De Yaşadığım Sorunu Çözebilir Miyiz?

Merhaba ben Google de bir şey aratıyorum ilk başta sonuçlar çıkıyor ama 5 6 saniye sonra ekrandan her şey gidiyor ve sürekli böyle oluyor sebebi nedir veya çözümü nedir bir şey aratamaz oldum internette
  13. T

Razer Blackshark V2X Mikrofon Çalışmıyor

çok teşekkür ederim halettim
  14. T

Razer Blackshark V2X Mikrofon Çalışmıyor

arkada pembe yeşil falan girişler var ya onlara takıyorm işte hocam 1681056862 razer türkiyeye nasıl ulaşıcam
Geri