TolgaKus(YT) kullanıcısının son içeriği

1. TolgaKus(YT)

Soru Kamera Lensindeki Bu Ibare Nedir ?

Tamam çok teşekkür ederim
  2. TolgaKus(YT)

evet odada imkanım olsa daha uzakta konumlandıracağım ama zaten tripodum duvarıma sıfır duruyor zaten o yüzden geniş açı lens arıyorum ben full frame diye biliyordum crop oldugunu ögrendigim iyi oldu birde zoom lens almayacagım sabit odak (prime) lens almayı düşünüyorum
  3. TolgaKus(YT)

Çok teşekkür ederim kameram full frame diye biliyorum Fujifilm x-t200 cihazım bendeki 18-55mm lens sanırım sabit odak lenslerde 35mm denk düşüyor açımı 1 tık genişletmek için 35mm den daha düşük değere sahip bir lens almam gerekiyor sanırım
  4. TolgaKus(YT)

Anladım peki geniş açı lens almak istiyorum alacağım lensin bu lensten geniş açıya sahip olup olmadığını nasıl anlarım
  5. TolgaKus(YT)

Merhaba arkadaşlar ben Fujifilm x-t200 kullanıcısıyım ve stok olan 18-55 lens kullanıyorum 1 tık daha geniş açı lens ve sabit odak lens kullanmam gerekiyor internetten bir lens aldım fakat aldığım lens daha dar bir açıya sahip benimde lensteki bu ibare dikkatimi çekti bu sayı açıyı mı belirtiyor...
  6. TolgaKus(YT)

Soru Slr Kamera İle Monitör Ekranını Çekme

Merhabalar x-t200 Model Kameram İle Monitörün Ekranını Çekmek İstiyorum Fakat Video Çok Kalitesiz Bulanık Ve Nokta Nokta Oluyor Bu Neden Olur Acaba Ekran Kaydı Almam Olmaz Kamera İle Dıştan Çekim Yapmam Lazım
  7. TolgaKus(YT)

Yardım Xpm Profil Sıkıntısı Acill Yardım Pls!!!!

Merhabalar Sistemime Ram Ekledim önceden 2 slot ram vardı b2-a2 de takılı idi 2 slot daha ram ekledim b1-a1 olarak fakat XMP Açtığımda sistem sürekli mavi ekran düşüyor manuel ayar yapıyorum 5800-5600 de açılmıyor mavi ekran yiyor 5400 mhz yapınca açılıyor fakat ramlerden 1 tanesi çok yüksek...
  8. TolgaKus(YT)

Aryond A27 Yeni Aldım Arada Böyle Yapıyor Neden ?

Merhabalar Yaklaşık 2 Aydır Kullanıyorum 1 hafta 10 gündür arada Böyle Yapıyor Monitörü Kapatıp Açınca Düzeliyor Monitörden Mi Ekran Kartından Mı Bilmiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler. NOT: İlk 2 Resimde Sabit Karıncalanma Oluyor VEYA Sonraki 5 Resimdeki Renkler Arası...
  9. TolgaKus(YT)

Renk Doğruluğu Önemli Fiyata Takılmayın

evet asus markasına güvenim çok ve panel ıps ama renk doğruluğu değerleri nedir bilinmiyor
  10. TolgaKus(YT)

Renk Doğruluğu Önemli Fiyata Takılmayın

1 sorum daha olacak Renk Doğruluğu Açısından hangisi daha iyi ? 1.seçenek: https://www.incehesap.com/asus-tuf-...itor-fiyati-48311/?ref=go&utm_source=epey.com 2.seçenek: https://www.monsternotebook.com.tr/oyuncu-monitoru/aryond-a27-v1-2/
  11. TolgaKus(YT)

Öneri Kulaklık Önerileriniz

GamePower Fujin güzel kulaklık deneyimleme imkanım olmadı fakat tanıdığım kullanan kişiler var
  12. TolgaKus(YT)

Soru F/P Wireless Kulaklık Önerisi?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-go-2-4-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000QDGDM?magaza=KaptanBilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.43.6 ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum memlunum ister pc ister mobil ister konsol hepsine...
  13. TolgaKus(YT)

Soru Hangi̇ Monitör Alınır ?

o zaman asustan bile daha güzel peki bu verilere nereden bakıyorsunuz bir sitesi felan varmı ?
  14. TolgaKus(YT)

Soru Hangi̇ Monitör Alınır ?

bu monitör güzelmiş fakat bunların renkdoğruluğunu nasıl ögrenecegiz birde bana minimum 27' lazım 1682160275 dell birçok kişi panel sıkıntısından bahsediyor o yüzden pek bakmadım birde dedigim gibi bana minimum 27' lazım
  15. TolgaKus(YT)

Öneri Kulaklık Önerileriniz

anladım o zaman ya kaliteden ödün vermeniz yada mikrofondan ödün vermeniz gerekecek önce ona karar vermek lazım çünkü max 300 tl 2 si 1 arada olması imkansız ? 1682154411 anladım ben bire bir kullandım bence ayarları güzel yapılırsa iyi çalışıyor veya ekran kartı modeli ilede alakalı ola bilir...
Geri