toprakarsln kullanıcısının son içeriği

1. T

İşlemci Kullanımı

Öneriniz var mi peki ?
  2. T

İşlemci Kullanımı

İşlemci yenilemek istersem benim fps değerlerime katki sağlar mi ?
  3. T

İşlemci Kullanımı

Stok fan kullanıyorum evet sıcaklıklarıma dikkat ederim ona göre termal yenilerim teşekkürler :)
  4. T

İşlemci Kullanımı

İşlemci sıcaklığı 75-80 arasında değişiyor , Parça parça kaliteyi artırın derken neyden bahsediyorsun?
  5. T

İşlemci Kullanımı

Merhabalar, Valorant oynarken işlemcim %90 %100 arası çalışıyor bu normal mi yoksa bir problem mi var? İşlemci: AMD Ryzen 5 3500x Ekran kartı: XFX 590 Fatboy Anakart: Gigabayte b450 s2h RAM: 16 GB Psu :750 Watt Fps degeri de 190 250 arası ama anlık fps drop yiyorum
  6. T

Oyun Esnasında Siyah Ekran Ve Sistem Resetlenmesi Sorunu

Merhabalar sistemimde PSU değiştirdim ve problemim çözüldü coolmaster 750W 80+ aldım ve kullanıyorum her bir sorunda olmadı şimdiye kadar. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)
  7. T

R5 3500x işlemciye ekran kartı ve PSU tavsiyesi

Limitte sıkıntı yok
  8. T

Corsair vs550 PSU var ekran kartım da xfx rx 590 fatboy
  9. T

Merhabalar herkese , Kullandığım sistemi güncellemek istiyorum ama ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmediğim için size danışmak istedim. Anakart olarak Gigabyte b450 m s2h mevcut , işlemci olarak da amd ryzen 5 3500X kullanıyorum bunlara uygun olarak ekran kartı ve PSU önerir misiniz. Şimdiden...
  10. T

Yardımın için çok teşekkür ederim, bir şekilde bir yerden bulup deneyeceğim denedikten sonra gene burdayım :) iyi akşamlar :)
  11. T

PSU değiştirmek istersem önerebileceğiniz bir ürün var mı acaba ve ben PSU aldığımda monte etme işlemini kime yaptırabilirim ?
  12. T

GPU testinde gene aynı problemi yaşadım 4. dakika da Voltaj 11.952 en son
  13. T

Cpu testinde bir problem olmadı tamamladı herhangi bir sorun olmadı.
  14. T

Testin 3 üncü dakikasında gene aynı sorunu yaşadım. Ne yapmam gerekiyor ne adımları izlemeliyim şimdi ?
Geri