TowN kullanıcısının son içeriği

1. TowN

PC Hocası Yeni Sistem Geliyor (Smokinli)!!

Bu çıkıcak sistem giriş mi olur max 11k bütçem var alabilir miyim acaba çıkarsa
  2. TowN

Bu Site Güvenilir Mi?

Sistem alıcam da bi sorun olmaz dimi yanlıs anlamayın para kolay kazanılmıyor yani bilindik güvenilirse almak istiyorum siz daha iyi bilirsiniz hocam
  3. TowN

Bu Site Güvenilir Mi?

Selam Dostlar, Sistem alıcam ama site güvenilir mi bilmiyorum gencergaming güvenilir mi acaba? Yeni duydum ama ben @ugur.gozaydin
  4. TowN

10K 11K Arası PC Arıyorum (19 Ağustos 2022)

Evet hocam oyun için günümüz oyunlarını için
  5. TowN

10K 11K Arası PC Arıyorum (19 Ağustos 2022)

Merhabalar, PC almayı düşünüyorum 10000-11000 TL arası bütçem yardımcı olur musunuz mönitör dahil değil @ugur.gozaydin
  6. TowN

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Taner hocam stok durumunu konuşuyor musunuz yani bizim insanımız yamyam gibi biliyorsunuz yani min kaç stok olur acaba bunun bir bilgisi var mı acaba hocalarım seviliyorsunuz ❤️❤️❤️ @OceanLaB @ugur.gozaydin
  7. TowN

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

taner hocam beni biraz üzdü max pc ye verecegim 16 k ama bu sistem benim düşüncelerime göre 17-18 k arası olacak gene alamıyacagım
  8. TowN

i7-3760'lı PC 4.000 TL Alınır Mı?

hocam çok sagolun gerçekten az daha gidp o leptobu alıcaktım iyiki yazdınız hocam peki şuan attıgınız hangi pc yi önerirsiniz valo felan yani oyunları açsın yeter hpcam
  9. TowN

Hocam pc yi anneme alacaktım sizin yorumunuzdan sonra vazgeçtim annem ets 2 oynuyor yqni kısacası günümüz oyunlarını bu attıgınız sistemlerden hangisi yada leptop öneriniz var mı taner hocam seviliyorsunuz
  10. TowN

Merhabalar, Bu sistem 4000TL'ye alınır mı? i7 3760 işlemci Qadro 2 GB 128 bit ekran kartı 128 GB SSD 12 GB RAM HP ELİTEBOOK 8570w @OceanLaB @ugur.gozaydin
  11. TowN

PC HOCASI YENİ SİSTEM ?

Merhabalar, hocam yeni sistem hakkında bir bilgi yada tüyo var mı acaba merak içindeyiz hepimiz yani bir bilgi verirseniz seviniriz seviliyorsun abim ❤️❤️ @OceanLaB
  12. TowN

PC HOCASI YENİ SİSTEM NE ZAMAN GELİR?

benim tahminin 14-15 k arası belki 16 k olabilir tam bilmiyorum ama öyle tahmin ediyorum
  13. TowN

PC HOCASI YENİ SİSTEM (22.06.2022)

orta segmenti zaten yaptı
  14. TowN

PC HOCASI YENİ SİSTEM (22.06.2022)

orta üst sekment degil üst sekment olucak yani 15-16 k gbi olucak heralde
Geri