trakian kullanıcısının son içeriği

1. T

Fiyat/Performans Max 35.000 TL Sistem Önerisi Acil Yardımlarınızı Bekliyorum.

amd ryzen 7500f gskill 2*16 gb 6000 mhz ram msi rtx4060 ti 16gb ekran karti msi m620 anakart seklinde sistemi satin aldim. onerileriniz icin teşekkür ederim 1703762125 butceyi cok astigimiz icin klavye mouse ekran isini de yakin zamanda cozmeye calisacagim
  2. T

birde benim attigim sistemde monitor dahil 35.000 Tl
  3. T

Açık dünya tasarımlı MMORPG oyunlari oynuyorum. Mir4 gibi. 1 pc den 3 karakter açıp oynuyorum. ayni anda. rtx 3050 laptopum var ancak sistem 24 saat calisacagi icin laptopu sağlıklı görmüyorum. Masaüstü pc alarak ayni zamanda sanal pc oluşturup gerekirse 9-10 karakter acmak istiyorum.
  4. T

AMD hiç düşünmemiştim. Intel olarak öneriniz var mı? Birde inno 3d ekran kartı nasıldır. Benim sectigim sistemde rtx3060 12 gb rtx4060 ti 8gb. bir tik eski olsun ama kapasitesi yuksek olsun diye düşündüm. Birde Açıkçası hep bilindik markalardan tercih ettim. (Sivi sogutucu, power supply...
  5. T

Aşağıdaki sistemi toplamayı düşünüyorum. Max bütçem 35k . Sistemde herhangi bir uyumsuzluk yada su parçayı sununla degistir diyebileceginiz bir durum varmi. En son pc yi 2008 de toplamıştim. Onerilerinize açığım. Daha fiyat performans bir sistem oneriniz olursada mutlaka duymak isterim...
Geri