TugberkBey kullanıcısının son içeriği

1. T

Razer Cynosa V2 (Sıvı Teması Problemi)

Maalesef aynı klavye 4K bandına kadar çıkmış o yüzden alternatif aramaktayım. :D
  2. T

Çay dökültükten hemen sonra ters çevirerek klavyedeki sıvıyı tahliye etmeye çalıştım klavyenin altındaki kanallardan da aktı zaten bir kısmı ilk döküldüğünde 5 dakika kadar sonra da açıp pamuklu kuru bez ile bütün sıvıyı özenle temizledim sonra da izo alkol ile kulak pamuğuyla tek tek pedin...
  3. T

Arkadaşlar Razer Cynosa V2 klavyeme soğumuş şekerli çay döküldü. Hemen ters çevirerek içindeki sıvıyı tahliye edebildiğim kadar edip güneşte bekleterek kurumaya aldım. Sonrasında da klavyeyi açarak izotropik alkol ile temizledim ve kuruttum. Klavye sorunsuz bir şekilde çalışıyordu, olayın...
  4. T

Saçmalıyorsunuz.

Bak kardeşim, ben her mesajımda uslubumu koruyarak gerekli cevapları verdim. Sen bana yok argo kullanırdım da yok bilmem ne de içerikli bir cevap attın. Ben de sana gereken cevabı forumu kirletmemek adına özelden verdim. Ve sen hala ama hala haddini aşarak "salağı" tarzı kelimeler kullanmaya...
  5. T

11.999TL FİYAT PERFORMANS KRALI EN İYİ RTX 3060 Sistem Toplama Rehberi - PCH F6

Şikayetim kendi TC Kimlik Numaram ile e-devlet üzerinden yapıldı. Ayrıca Vatan Bilgisayar ile de şahsi bilgilerim açık şekilde iletişime geçildi. Dile getirdiğin gibi marka kötüleme algısını kesin yargılarla yaptığıma dair bir done tespit edilir ise tabi ki şahsıma karşı kullanabilirler, en...
  6. T

Sizde mağduriyete uğradığınızı düşünüyorsanız kendi şikayet içeriğinizle gerekli yerlere başvurabilirsiniz.
  7. T

Ne yapılmaya çalışılıyor diyen arkadaşlar için; " Eğer ki " mağduriyete sebep olan bir durum ihmal olmuş ise; gerek tedarikçi firma olsun, gerek şahıslar olsun gereğinin yapılması için doğal olarak "hak arıyoruz". https://www.hizliresim.com/optziw7
  8. T

Vatan stoklarını incelediğimde parekende satışta tüm donanımlar tek tek mevcut, bir tek güç kaynağı stoklarında yok gözüküyor. Umarım alternatifini sistem dışı sayıp fahiş fiyattan dayatmazlar ki gerçi sistem o haliyle bile yine de çok uygun. Bol şans.
  9. T

Sistemi sepete eklediğinizde tüm bileşenler ayrı ayrı olarak ekleniyor, şu an eksik ve temin edemedikleri parça olduğu için satın alma işlemini gerçekleştiremiyorsunuz. Büyük ihtimalle stoklarında var gözüken depo, mağazalarla iletişim kurup sizin siparişlerinizi onaya açacaklar. Eksik olan...
  10. T

Çok doğru diyorsun dostum. Ben bütün konu boyunca üslubumu koruyarak eleştirilerimi dile getirdim fakat bu konu için zaman ayırmaya karar vermenin en büyük sebebi; bir şeyleri elde edip diğer insanların mağduriyetini görmezden gelerek yorum ve ithamlarda bulunan arkadaşlar olmakla beraber...
  11. T

Kardeşim bütün konunun çıktığı nokta bu değil mi zaten, eğer böyle bir şey varsa usulsüzlük olacağından @atilkurt bu yorumu yapmadı mı? "Stok miktarı ve kampanya tarihinin açıkça belirtilmemesi hem size hem firmaya ceza getirecektir maalesef. Buna dikkat etmeliydiniz. Bu açıklamayı yaptığınız...
  12. T

E zaten hakkı, bir usulsüzlük söz konusuysa gerekli başvurularını yapar. Bilgisayar forumlarında gezen marka temsilcileri illa ki vardır, belki bu konudaki yorumları bile görüp kanıt olarak sunarak burada ne olmuş bu şirket ne yapmış diye inceleme talep edebilir.
  13. T

Hoca dahi stok konusunda net bir fikre sahip değil, yorumundan göreceğin üzere. Hocanın bu konudaki bir mesajı: "Çünkü vatan bilgisayar sistem satarken stok belirtmiyor sistemlerinde. Yarın kaç adet satıldığı ile ilgili bilgi alacağım. 100 adet civarı olarak bilgi aldım mağazalarında kaç ürün...
Geri