TUK000 kullanıcısının son içeriği

1. T

UDS.DangerousObject.Multi.Generic' Virüs nasıl kurtuluruz ?

bir değişiklik olsun brave geçelim bakalım :)
  2. T

ve edge yerine bir tarayıcı önerin var mı bu da çok cpu yiyor.
  3. T

kaspersky'ı sileyim mi? windows tek başına yeter mi?
  4. T

evet ama ne oldugunu bilmiyorum edge ve kaspersky çok cpu yiyor şuan eskiden de sistem dosyaları çok cpu yiyordu bu windows'un bir sorunu olabilir mi? 1673810950 şuan cpu 22'de ama bellek yüksek bunun sebebi de sanırım ramin az olması sanırsam şimdilik bir sorun yok gibi.
  5. T

ha birde hocam bu cpu kullanımı aşşırı yüksek bunu nasıl aza çekebilirim bu her zaman böyle çoğu zaman boştayken 75'in altına düşmüyor.
  6. T

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için sanırsam bir sorun olmaz olamaz artık olursa da derslerime sporuma odaklarnır kafamı dağıtırım :D
  7. T

zaten bir yükseliyor bi azalıyor. 92,1 oldu şimdi de .
  8. T

şuan yüzde 56'da ve hiç bir şey bulunmadı ama tamamlanmasını bekleyeyim en iyisi. sıfırlamanın en kötü yanı güç planlarının gitmesi onları ayarlarsam sanırsam daha iyi performans alırım. 1673809334 ve şöyle bir bilgi vereyim 15 dakika önce 98gb boş alan vardı şimdi 92 oldu hayırlısı.
  9. T

Neyi güncelleyeyim hocam??
  10. T

bulursam neden olmasın :) 1673808192 bu arada konumuza dönelim kaspersky kuruluyor bir anormallik olursa ilk size söyleyeceğim birşey yapmadan merak etmeyin :).
  11. T

haklısın hocam da, yani eski oyunlara para vermek çok da mantıklı gelmiyor yani fifa 09 için para vermek hele ki bu dönemde aman uzak dursun.
  12. T

Aynen öyle de fifanın eski oyunları satan bir platforma denk gelmedim hala,Umarım zeki girişimciler bu harika fikirden yola çıkarak birşeyler yapar :)
  13. T

Aynen öyle 6 yaşında indirdiğim virüslü vice city'in bile çok büyük tecrubeleri oluştu oysaki tek yaptıgı internet expoler'ı loopa almaktı :D bu benim için daha da tecrübe oldu artık nostalji falan yok :))
  14. T

ciddili sağa sola saldırmaya başlayabilirim artık. herşeyi gayet düzgün yapıyorum ne denildiyse internette her gördüğümü neredeyse yaptım çok bi işe yaramadı bu da tutmazssa sanırım elimdeki fincanı kırabilirim, bi ara sinirlenip eski laptop'uma vurmuştum çok sağlam bir titreme sesi duyarak mavi...
Geri