TVKANY kullanıcısının son içeriği

1. T

Öneri B650 Anakart Önerisi Hangisini Almalıyım

Bu anakarttan yeni aldım, dün geldi. Test ettim hiç bir sorun yaşamadım. Port çıkışları vs. yeterli.
  2. T

Yardım Acil Sistem Toplama Tavsiyesi

Hocam bence ekran kartını 4070ti yapmak için diğer parçalardan kısma orta üst düzey parçalar olsun ekran kartı 4060ti olsun bütçen dahilinde. Daha sonra hem upgrade yapmak istersen sorun yaşarsın, sistemin darboğaza düşebilir. Diğer türlü bütçen müsait olduğunda 4060ti satıp 4070ti alırsın...
  3. T

45.000-60.000 TL Hp Victus 16 Vs Acer Nitro 16

İkisini de seçmem ama illa bu ikisi diyorsanız HP daha daha iyidir diye düşünüyorum. Moonster notebook a bakmanızı tavisye ederim.
  4. T

45.000-60.000 TL 50K Herşey Dahil Sistem Için Yardım

Hocam bende yeni topladım, aynı ekran kartını koydum ryzen 9 7900x işlemci koydum, bu fiyatlarda herkes istisnasız 4070ti öneriyor ancak 4070ti koyduğumda benim sistemde ücret 75k lara geliyor o da beni fazlasıyla aşıyordu. 60k bütçelere yanaşmak ve 4070ti takmak için anakart sıvı soğutucu vs...
  5. T

Öneri 30-33K Kasa Için Bütçem Var Tavsiye Lazım

Hazır sistemlerde anakartlar genelde giriş seviyesi oluyor bence dikkat edilmesi gerekiyor. Özellikle ekran kartını daha iyi yapmak adına diğer sistemlerden bir nevi çalınmış oluyor. Ayrıca ileride sistem upgrade konusunu da düşünerek karar verin.
Geri