tzcnapps kullanıcısının son içeriği

1. T

Corsair iCUE 5000x vs Msi Sekira x500

Merhaba; Bu iki kasadan hangisi daha iyi olur acaba performans açısından. Bu arada 360mm sıvı soğutucu kullanılacak.
  2. T

Valorant Belli Süre Sonra Kasma

Ekran kartını deneyemedim bugün deneyeceğim inş ona göre bakıcaz hocam netleştirip
  3. T

Denedim hocam ama aynı dorun devam etti 4-5 saat sonra iyice ısınınca mağazadaki silhlar titreme yapıyor tazılar gitmiyor ses gitmiyor ve render yapamıyormuş gibi buraya koyuyorum görüntü hocam. Ayrıca gtx 1660 super yada rtx 3060ti araştırıyorum eğet sorun karttaysa ikisinden birisini alıcam...
  4. T

Akşam yapacağım hocam haber vericem
  5. T

Biliyorum hocam o yüzden dedim internetim iyi ping 12 zaten benim o yüzden o tarafta sorun yok
  6. T

Ama hocam oyunu 3-4-5 saat oynadıktan sonra oluyor bu sorun ve sürekli oluyor şnternet kaynaklı olduğunu düşünmüyorum 100 download kullanıyorum oyundan mı drivet mi anlamadım
  7. T

Bunu denicem hocam akşam bilgi vericem
  8. T

Hocam buradaki win11 en güncel sürüm kurulu https://www.amd.com/en/support/previous-drivers/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570
  9. T

Merhaba, İşlemci olarak ryzen 5 5600x ekran kartı olarak saphire radeon rx 570 var. Valorant oynamaya başladıktan sonra ortalama 3-4 saat sonra sürekli şu sorunlarla karşılaşıyorum. - yazıların geç gitmesi ve sesin gitmemesi. - görüntüde bozulmalar oluyor marketten silah görüntüsünde titreme...
  10. T

Ryzen 5 5600 vs 5600x

Soğutu var hocam sıvı olarak corsair h150i elite 360mm olarak o yüzden x alsam daha mı iyi olr diye sormak istedim
  11. T

Ryzen 5 5600 vs 5600x

Yani 600 tl vok yormucaktır hocam x olan ilk tercihim olcak muhtemelen.
  12. T

Ryzen 5 5600 vs 5600x

Yani aslında oc yapmaya ihtiyac duymuyorum boşuna gerek yok o yüzden normal ayarlarıyla kullanmak istiyorum sıvı soğutucumuz var o konuda sorum yok zaten oc yapıp işlemciyi ısıtmaya gerek duymuyorum o yüzden arada kaldım
  13. T

Ryzen 5 5600 vs 5600x

Merhaba Dostlar, yayın ve oyun icin kullanıcağımız pc de 5600 mü yoksa 5600x mi tercih etmeliyiz? Aralarındaki fiyat farkı 600 tl givi bir fark var. Buna değer mi?
  14. T

Bir Pc 2 Fan Kontrolcü?

Merhabalar , Kasamda şuan sıvı soğutmaya ait rgb kontrolcü takılı corsair markasına ait. Ben ayrıca kasanın önü icin 3lü yine corsair fan almak istiyorum. Mevcut kontrolcüye yeri yetmiyor ve yeni alacağım fanların yanında gelen kontrolcüyü yine takıp yeni fanları oradan kontrol edebilirmiyim...
  15. T

İlave Ram Sonrası Oyundan Atıyor

Tamam hocam teşekkür ederim sizi buradan bilgilendireceğim
Geri