ugurcanucar61 kullanıcısının son içeriği

1. U

Oyunlarda Anlık GPU Kullanımı Düşme Sorunu

Hazır sistem 3-4 ay önce almıştım direkt olarak gönderceğim. Teşekkür ederim.
  2. U

Yardimlariniz için teşekkür ederim o halde bilgisayarı garantiye göndereceğim.
  3. U

Şu an 5 dakikalık bir testte herhangi bir düşüş yapmadı enteresan şekilde. GPU ve CPU tarafı da bu şekilde gösteriyor.
  4. U

Değerler bu şekilde. OCCT'de sürekli bir dalgalanma var normal mi bilmiyorum.
  5. U

Hayır stok şu an her şey.
  6. U

XMP kapalı veya açık denedim sorun düzelmedi. NETAC 500GB M2 SSD modeli sanırım N930E
  7. U

Her oyunda oluyor. Yüksek grafik isteyen oyunlarda daha erken olurken diğer oyunlarda daha geç oluyor fakat oluyor. Isınma problemi yok.
  8. U

BIOS'u şimdi güncelledim fakat sorun hala devam ediyor. Evet m2 ssd kullanıyorum.
  9. U

Şimdi kurup bilgisayarı yeniden başlattım fakat sorun çözülmedi.
  10. U

Windows'un otomatik kurduğu sürücüler dışında ekstra bir şey kurmadım. BIOS'u güncellemeyi deneyeceğim.
  11. U

Merhabalar. Bilgisayarımda oyun oynarken gpu anlık olarak %96 civarlarından %3-5 civarlarına düşüyor 3-5 saniye sonra tekrar düzeliyor. Bu düşmeler sırasında aldığım fps 120-130 arasından 10 fps civarlarına kadar düşüyor ve kasmalar meydana geliyor. 2 farklı oyunda denedim. İkisinde de aynı...
Geri