UgurDur kullanıcısının son içeriği

1. U

26.000-30.000 TL İtopya Taa Hazır Sistem İyi Midir?

Ahahaha, gerçekten çok güldüm :D Ben size katılmamakla beraber teşekkür ederken sizin kötü konuşmanız hiç iyi olmamış parama yazık olup olmama kısmı da sizi değil beni ilgilendirir. Attığım sistemi hiç incelemediğiniz de aşikar. Kasanın yanında bangır bangır 650W yazıyor ona rağmen kalkıp...
  2. U

Yorumunuz için teşekkürler fakat taa sistemin sizin attığınızdan pahalı olmasının sebebi açıkça ortada. Ekran kartı farkı, işlemci farkı hatta kasa farkı bile var artı olarak benim evde ddr5 ram'im var 16 gb. Yani taa sistem bana daha uyguna geliyor.
  3. U

Teşekkürler hocam fakat taa sistemin pahalı olmasının sebebi hem ddr5 hem de ekran kartı markası. Yine de öneriniz için teşekkürler.
  4. U

İşlemci takıntım yok ama yıllardır amd kullanıyorum farklı farklı çeşitlerini, artık intele geçeyim dedim.
  5. U

Herkese selamlar, bütçem maksimum 30 bin TL 1 kuruş dahi üstüne çıkamıyorum. Sizden ricam ekran kartı 8 gb yetersiz gibi öneriler yerine bu bütçeye bu sistem alınır mı değiştirmem gereken parça hangisidir gibi önerilerinizi sunmanız. Kullanım amacıma gelecek olursak ne oynayacağım oyunlar aşırı...
Geri