ugureu kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Bu Sistem Bu Şekilde Alınabilir Mi?

Her şey için çok sağ olun. İyi akşamlar dilerim.
  2. U

Çok teşekkür ederim. Son olarak asus prime x670p csm anakart 7800x3d ile birlikte kullanıldığında performans konusunda sıkıntı çıkarır mı? Anakartı genel olarak nasıl buluyorsunuz? Bu sorular için tekrardan kusuruma bakmayın. Yıllardır istediğim şey için istemsizce bu kadar çok soru sordum...
  3. U

Hocam cevap için çok teşekkür ederim. Bu kasa genel olarak 360mm'lik sıvı soğutucuları takınca sığmama gibi bir problem yaratır mı sizce? Asıl merak ettiğim şey buydu. Aylarca biriktirip tekrardan boşa masraf yapmak istemediğim için bazı şeylere çok takılıyorum. Kusura bakmayın lütfen. Bir de...
  4. U

Hocam peki FSP CMT591M 360mm sıvı soğutucuları destekler mi? Radyatör desteğinde 360mm var fakat maksimum CPU yüksekliği 160mm. Bu konuda pek bilgim olmadığı için size danışmak istedim.
  5. U

45.000-60.000 TL 50K Hazır Sistem

Hocam bildiğimden değil kusura bakmayın fakat bu kasa 330mm maksimum ekran kartı uzunluğu destekliyor. 4070 ti ise 337mm. Yanılıyorsam düzeltebilir misiniz? Bir de size danışmam gereken birkaç konu var. Kendim konu açmıştım. Zahmet olmazsa bakabilir misiniz?
  6. U

Herkese iyi günler dilerim. Uzun zamandır yeni bir sistem almak için araştırma içerisindeydim. Her şey halloldu denebilir. Fakat aklıma takılan bazı şeyler var. Alacağım kasa FSP CMT 591M 750watt 80+ Bronze. Sizce bu kasanın hava akışı nasıl? Herhangi bir problem teşkil eder mi? PSU'ı ilerde...
  7. U

45.000-60.000 TL 55-60 Bin TL Arası Am5 Sistem Önerisi

Hocam size zahmet bu sistemin linkini atabilir misiniz? Benim sistemimle aynı değil. Çok güzel özelleştirmeler varmış. Çok merak ettim. Bir bakmak isterim. 1702233999 Çok özür dilerim linki zaten varmış. Teşekkürler hocam
  8. U

45.000-60.000 TL 55-60 Bin TL Arası Am5 Sistem Önerisi

Herkese iyi günler dilerim. Bütçem yaklaşık 60 bin TL. Bu bütçeyle elimden geldiğince sistem toplamaya çalıştım. Bu konuda profesyonel olmadığım için sizlerden yardım istiyorum. Topladığım sistemle alakalı tavsiye veya o fiyata daha iyi olabilir dediğiniz bir şey olursa önerinizi dinlemek...
Geri