UgurG kullanıcısının son içeriği

1. UgurG

Detroit

Detroit become humanda seçim yaparken belirli bi süre var onu ayarlayabiliyor muyuz yani mesela 5 saniyeyse 10 saniye falan yapabiliyor muyuz?
  2. UgurG

Laptop Otomatik Onarım

hayır masaüstüne ulaşamıyorum ve her restartta aynı onarım ekranı geliyor
  3. UgurG

Laptop Otomatik Onarım

evet hazır kurulu işletim sistemi sonradan herhangi bi upgrade yapmadım dediğiniz recovery özelliğini ve bazı farklı youtubeden izlediğim şeyleri denedim ama herhangi bir işe yaramadı açıkcası sıfırlamakta istemiyorum şu durumda
  4. UgurG

Laptop Otomatik Onarım

Acer laptop windows 8.1 ve 2013 model yani anlayacağınız hem eski hem çok yavaş bi alet yavaşta olsa gündelik işler için iş yapıyodu çok uzun zamandır otomatik onarım hatası veriyodu ama çık ve 8.1le devam et diyince bir sorun olmuyordu ama bugün bir çok kere devam etmeyi ve diğer seçenekleri...
  5. UgurG

Uzun Süreli Kullanımda Ağrıtmayacak Koltuk

düşündüm onuda ama ofiste staj yaptığım zamanlar çok aşırı uzun kullanıma uygun gibi gelmedi bana böyle çalışma koltukları yani işim internetten satış üzerineydi ve baya 10 saat falan kalıyordum koltuğun üzerinde ama yani böyle 1-2 saatte bir kalkıp 15 dk dolanmam gerekiyodu ki gün sonundada...
  6. UgurG

böyle koltuklarada bu kadar fiyat verilmez bu arada çok saçma yani 1709998081 @Sahuraka ikinci el çok yıpranmamış bişey almak ne kadar mantıklı olur
  7. UgurG

:D çok uçmuş koltuklar ya
  8. UgurG

Everest Psu

dandik marka psu kullanmayın deme sebebimiz ama genel olarak patlama sorunları ani elektrik kaçaklarında vs ondan bahsettim ki dediğim gibi değişkenlik gösteriyor aşşırı kötü markaların psularını düzenli çok saat kullanan arkadaşlarım var yıllardır bişey olmadı diyolar bi nevi şans meselesi...
  9. UgurG

Everest Psu

bunun saatle falan ilgisi yok ki kankam ani bir şey olurda sisteme zarar verir diye diyoruz biz kullanmayın diye ve bende kullandım rampage psu 3-4 ay riske atarak ha kullanamazsın mı derim hayır kullanırsın hatta yıllardır mis gibi kullanan arkadaşlarımda var ama riske atmayayım garanti olsun...
  10. UgurG

AMD Ekran Kartları Hala Driver Sorunu Varmı

eskisi gibi bir sorunu yok tabii ki aralarda ufak tefek sorunlar oluyor ama çözülmeyecek veya uğraştıran şeyler değil ki baya baya güncelleme alıyor uygulaması o yüzden sorun olucağını düşünmüyorum amdnin
  11. UgurG

en uygunu buysa pahalıyı bilemedim lwfksdmfklsdkl
  12. UgurG

Mümkünse önerebiliceğiniz en uygunu olursa sevinirim. f/p
  13. UgurG

10.000 Tl'ye Telefon Önerisi

xiaomi note 12 pro ve civarı telefonlara bakabilirsin
  14. UgurG

Turknet

kendileri fazla kullanmadığı için gereksiz buluyor:poop:
  15. UgurG

Turknet

gigafiber altyapısı var ama turktelekom kullanıyorduk şimdi ki durumda türk telekom nerdeyse aynı fiyatlara 18 ay öneriyor ama 24 mbps o yüzden pek sıcak yanaşmıyorum. aniden yüksek bir zam gelirse türknetede onuda riske atamam diyor babam
Geri