Ukhozi kullanıcısının son içeriği

1. Ukhozi

Sanırsam Hacklendim, Ne Yapacağım

hocam videolar var bazı anları kaydettiğim fakat google drive 600 700 saat aktarma süresi veriyor. Daha önce kullanmadım normal midir bu süre? yaklaşık 100gb dosyalar
  2. Ukhozi

Sanırsam Hacklendim, Ne Yapacağım

3 4 gün önce durduk yere twitter, instagram vb. yerlerden profilim çıkılmış gözüktü(Web üzerinden) ben de anlam veremedim ve tekrar girdim. Dün instagramıma giriş yapılmış ve coin reklamı yapmışlar şifremi değiştirdim. Bugün ise sürekli steam profilimden 2 3 kuruşluk şeyler satılıyor. Az önce...
  3. Ukhozi

1.750 TL Civarı Kablosuz Mouse Önerisi

Daha önce bu tarz bir konu açmıştım. M800 ultra vardı ve bir tık zam gelmiş. 200 300 tl civarı daha pahalı. Hâlâ bu fiyatlara en iyi mouse m800 ultra mıdır yoksa var mıdır başka öneri?
  4. Ukhozi

Kablosuz Şarj Edilebilir 1.500 TL Civarı Mouse Önerisi

Daha önce pilli kullandım.Ekstra ağırlık katıyor, ekstra masrafı var, şarjlıda kablolu kullanma seçeneği de var. Bunlardan dolayı şarjlı olması daha cazip geliyor.
  5. Ukhozi

Kablosuz Şarj Edilebilir 1.500 TL Civarı Mouse Önerisi

Şu anda Endgame XM1r mouseunu kullanıyorum fakat satıp kablosuz bir modele geçmek istiyorum. 1500 civarı bir bütçem var. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CJRM831G/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AE39AUHGQLJS4&psc=1 Şöyle bir mouse buldum. Bu fiyatlara şarj edilerek kullanılan daha iyi bir mouse...
  6. Ukhozi

10.000 TL Oppo Veya General Mobile Telefon Önerisi

anladım hocam sağolun. biraz daha direteyim.
  7. Ukhozi

Hocam telefonu babama alıcaz ve bu markalarda diretiyor. Babadır söz de geçiremiyoruz :D.
  8. Ukhozi

10.000 TL bütçeye Oppo veya General Mobile olmak üzere telefon önerisi lazım. Bu fiyatlara menülerde kasmayacak, sorun çıkartmayacak öneri yaparsanız sevinirim.
  9. Ukhozi

Kum Torbası Önerisi

Öncelikle herkese iyi forumlar. Bazı online futbol oyunlarında :D biraz sinirleniyorum. Daha önce gamepad, el, masa gibi şeyler kırdığımdan kendi çapında, tavandan asabileceğim, pahalı ve çok da küçük olmayacak şekilde sinirimi atabileceğim boks torbası önerebilirseniz sevinirim. Tekrardan iyi...
  10. Ukhozi

15.000 TL Baba Telefonu

Bu fiyatı aşmayacak android (tercihen samsung) Babaya alınmalık telefon önerisi.
  11. Ukhozi

Xbox 9. Nesil Gamepad Alacağım Fakat

PC için 9. nesil bir gamepad alacağım. Flytechnology gibi yerler var fakat orijinal midir bilemiyorum. 2. el sitelerinde 0 olarak satılan ürünlerin orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim? Bir yerlerde indirime girer mi? Nereden almalıyım kafam karışık yardımcı olursanız sevinirim.
  12. Ukhozi

PC 2000 TL Gamepad

Elimde yaklaşık 6-7 yıllık Dualshock 4 var fakat kol kendi bağımsızlığını elde etti. kendi kendine çalımlar atıyor şut çekiyorum fake'e çeviriyor bu yüzden yeni kol almaya karar verdim. 2500 civarına 9. nesil gamepad var fakat içim el vermiyor. var mıdır 2.000 civarına güzelinden bi gamepad?
  13. Ukhozi

4.000-4.500 TL Civarına 32" Civarı Televizyon Önerisi

Çardak tarzı bir yere 32 inc 4.000Tl civarı D-smart uyumlu tv önerisi var mıdır?
  14. Ukhozi

Red Dragon Klavye Alınır Mı?

Kumara'yı 1 seneye yakın kullandım. Çok memnun olduğum bir klavyeydi. Bu fiyatlara başka seçenek yoksa rahatlıkla alabilirsin.
  15. Ukhozi

2 Katlı Eve Wi-Fi Güçlendirici Önerisi

Modem üst katta 50Mbps'lik bir internet var ve alt kattaki televizyona çekmiyor. Bu sorunu çözecek bir alet lazım. Ne önerirsiniz?
Geri