UmurAkkus kullanıcısının son içeriği

1. U

Bir Kaç Gün Önce Satılan Hazır Sistem

Amd mi intel mi bilgim olmadığı için soruyorum ve fiyat olarak şuan bu sistem 14.750 anlaştık 1683474881 İhtiyacı olanlara nasip olsa keşke:/
  2. U

Tamamdır hocam teşekkür ederim bilgilerin için :) 1683474620 Sistemi 14 bin liradan alıp bazı sitelerde 15,16,17 bin liradan satışa koymuşlar :) 1683474692 Teşekkür ederim hocam sipariş eden kişide kargoyu bekliyor bir kaç gün sonra buluşup alıyorum. İçimi rahatlattınız hepinize çok teşekkür...
  3. U

Hocam daha uygun bir şey var mıdır
  4. U

Şuan kendisiyle görüştüm 14.750 liraya bırakıyor konum olarakta yakin ürün aldığı gibi kutusunda. Tavsiye ediyorsanız almak istiyorum lakin sistemlerden pek anlamadığım için sizce ets 2 ultra oynatır mi sistem? Gta 5 valorant gibi Önereceğim ekstra bir monitör var mı hocam 2 bin 3 bin bandında
  5. U

Şuan kendisiyle görüştüm 14.750 liraya bırakıyor konum olarakta yakin ürün aldığı gibi kutusunda. Tavsiye ediyorsanız almak istiyorum lakin sistemlerden pek anlamadığım için sizce ets 2 ultra oynatır mi sistem? Gta 5 valorant gibi oyunları
  6. U

Intel core i5 12400F rtx3060 olan vardı 1000 adet stoklu şuan 15000 fiyat bandında kutusunda buldum sizce bunu alsam daha iyi değil mi sizin önerdiğiniz sisteme göre?
  7. U

Hocam sizin önerdiğiniz şekilde sistem 15 bine yakın oluyor aynı fiyata geçen satılan sistem var sizce onu alsam daha mantıklı değil mi ? Ets2 vb oyunları ultra oynayabilir miyim
  8. U

Geçen gün satılan sistemden daha iyi mi yani
  9. U

Hocam monitörde alacağım için şuan 14 15 bin sadece kasaya ayırdım.
  10. U

Hocam bahsettiğim gibi sistemlerden anlamadığım için soruyorum. Ets 2, forza vb oyunları full ultra ayarlarda oynayabilir miyim ? En azından ets 2 olsada olur?
  11. U

Merhabalar bir kaç gün önce 1000 adet stokla hazırlanan sisteme yetişemedim. Şuan bazı sitelerde 15000 liradan satışı var. Sizce almalıyım? Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz? İlk defa bilgisayar alacağım sistemleri bilmiyorum
  12. U

Öneri Bilgisayar Toplama (Ets 2)

Ne gibi farklılık olur değiştirirsem? Bilgisayar hakkında pek bilgim ondan soruyorum 1683392414 Ets 2, forza valorant gibi oyunları ultra oynayabilirim doğru mu? Ayrıca ek olarak monitör öneriniz var mı?
  13. U

Bu şuan hazır sistem aynı fiyata fırsat ürünü denk gelir mi sizce? En azından monitör almak içinde bütçemi hazırlamış olurum. Hemen almalıyım bu sistemi ?
  14. U

Öncelikle herkese merhaba, forumda yeniyim ve bir sorum olacak sizlere... Ets 2 ultra ayarlarda hiç kasmadan uzun bir süre oynayabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Tabiki başka oyunlarda oynayacağım. Mesela Forza, valorant gibi... ama çok oyun yükleme taraftarı değilim bu oyunları ultra...
Geri