umutbedir kullanıcısının son içeriği

1. umutbedir

Valorant 2.91 Tb Gösteriyor??

O Bir Bug, problem yok, ilk yüklediği 30-40gb alanı geçerlidir.
  2. umutbedir

Öneri Oyun İçin Koltuk Önerisi

Tamamdır teşekkür ederim
  3. umutbedir

Öneri Oyun İçin Koltuk Önerisi

https://www.hawkchair.com/urun/fab-v5-kumas-oyuncu-koltugu ben bunu düşünüyorum dostum bir bak istersen ben de 1.75 70kg'ım
  4. umutbedir

60.000 TL ve üstü Render Için Masaüstü Bilgisayar Önerisi

Bir oyun geliştiricisi olarak render ve grafiğin önemini bilerek bütçenize en uygun hazır sistemleri dizdim. Bunları sizi uzun zaman götürecektir. ICEU-NEBULA TEKNOHAYAT DARK-PASSAGE BAYAN-TEMUR MENTOR-FOX BRIGHT SWAGGY MONİTÖRLER DELL 4K ASUS PRO ART
  5. umutbedir

Soru Royal Kludge Rk61 Alinirmi

Şu an XPG SUMMONER MINI kulanıyorum evet yer konusunda bayağı avantajlı, sizin tercihiniz RK61 alabilirsiniz çok kalitelidir.
  6. umutbedir

Hocam onun yerine bunu aldım daha iyi duruyor Logitech G413 TKL SE
  7. umutbedir

Ben de RK ROYAL KLUDGE RK61 düşünüyorum
  8. umutbedir

Yardım 2000₺ Bütçe Ile Klavye Arıyorum. Sektör : Tasarım & Oyun

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki maddelere uygun olacak şekilde bütçeme uygun klavye arıyorum. 68 Tuşlu olması tercihimdir ama %75 falan da olabilir orası mühim değil. Switch : Blue & Yellow & Silver switchlerinden herhangi birisi olabilir. Red switch şu anda XPG SUMMONER MINI kullandığım içni...
  9. umutbedir

Öneri %60 Klavye Önerisi Lazim

Önerilerime bakabilirsin ama %60'ın dışında kişisel önerim aşağıdaki 1600'ün üstüne biraz daha ekleyip bu klavyeyi alman olur. Fiyatına göre çok kaliteli bir klavye ve fiyatına değiyor arkadaşlar da bana katılacaktır. 🌃RK ROYAL KLUDGE RK96 %96 MAGIC-REFINER RK68 60% RK ROYAL KLUDGE RK61 %60
  10. umutbedir

Soru 650₺ Değerinde Bu Klavye Alınır Mı?

Bildiğim kadarıyla bu klavyede bir süre sonra wasd gibi tuşlar oyun oynanırsa silinmeye başlıyor. AOC GK200'de aynı şekilde öyle gitmişti hocam
  11. umutbedir

60.000 TL ve üstü 150.000₺ Sistem Toplama

Profesyonel anlamda da işimi uzun vadede görmesi için gerekiyordu
  12. umutbedir

teşekkürler mantıklı seçimler yer alıyor inceleyeceğim
  13. umutbedir

Rica etsem o 4090 sistemi gösterebilir misiniz?
  14. umutbedir

Merhaba arkadaşlar bir sistem topladım kendi çapımda bu bileşenlerden değişmem gereken veya bu fazla bunu kısıp daha karlı olup performans olarak çok değişmez dediğiniz parçalar olursa veya daha farklı bir sistem önerirseniz çok sevinirim yazılanların hepsini dikkate alıp tek tek not alacağım...
  15. umutbedir

Oyunlarda Pingim Çıkıyor

çözüldü mü
Geri