Unliviteds kullanıcısının son içeriği

1. Unliviteds

PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL]

RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] 18.30diye biliyorum
  2. Unliviteds

RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] Sana tamamen katılıyorum hocam o fiyat sıkalasında bir çok izleyici takipçi bu fiyatı bekliyor ki çoğu 11k vermeye hazır
  3. Unliviteds

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] @"Oceanlab" ABi fiyat 11k altı değilse bence bir kez daha şansınız varsa bi fiyat istişaresi yapmanız çok iyi olur
  4. Unliviteds

RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] Rez
  5. Unliviteds

Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] Neden açıklanmadı acaba fiyatı insanların beğenmemesi yüzünden bi istişare ediliyo olabilirmi şuan
  6. Unliviteds

Hocam sizin sistemden umutluydum inş 11 üstü çıkmaz çıkarsa çoğu insann hayal kırıklığına uğrar
  7. Unliviteds

Sistem fiyatı gerçekten 13.5 ise boşa zaman kaybı olur birçok insanın hayal kırıklığı ve size karşı bir kötü oluşumda cabası inş o fiyatlarda değilde max 11k çıkar ve isteyen faydalanır
  8. Unliviteds

Sende haklısın ama bu saatten sonra firma fiyat değişimi yapmak istemez ama elindeki bir sıvı soğutucu veya farklı bir alternatif parçayı eklemek firmaya daha cazip gelecektir
  9. Unliviteds

Bende böyle düşünüyorum en azından bir sıvı soğutma çok iyi olur ama onun yerine fiyatta indirim yapmaları daha makul olur
  10. Unliviteds

RE: Cvp: PC Hocası yeni RTX 3060 Sistem Özellikleri [FORUM ÖZEL] Bende aynı şekilde düşünüyorum sistem fiyatı 10k civarı olması lzm minimum dolar böyle kalmaya devam ederse 10500e kadar okey
Geri