Vaper06 kullanıcısının son içeriği

1. V

Çöpleri Karıştıranların Yalancı Olduğu Ve O Kılığa Girip Siyasi Gönderme Yapan Adam Videosunu Bulamıyorum?

Bir tane adam çöpleri karıştırıyordu fakir kıyafetleri giymiş eski püskü. Sonra eski püskü şeyleri çıkarıyordu, benim durumum iyi böyle, böyle kendilerini acındırıyorlar gibisinden bir şeyler diyordu. Videoyu bilen varsa yazarsa sevinirim.
  2. V

Çocuklar Duymasın Hüseyin Abim Psv Eindhoven Hastalığına Yakalanmış Hangi Bölümdür?

Vaper06 olarak Bölüm benim tarafımdan bulunmuştur. 15 Bölüm 48.30 Dakika
  3. V

@Sahuraka Hocam moderatörlüğün hakkını fazlasıyla veriyorsun umarım daha iyi yerlere gelirsin...

@Sahuraka Hocam moderatörlüğün hakkını fazlasıyla veriyorsun umarım daha iyi yerlere gelirsin. Sevgiler saygılar.
  4. V

Hocam son attığım konuyu siler misin? Kimseye ne faydası var ne yararı boş bir konu gereksiz...

Hocam son attığım konuyu siler misin? Kimseye ne faydası var ne yararı boş bir konu gereksiz kalabalık yapmasın
  5. V

Çocuklar Duymasın Hüseyin Abim Psv Eindhoven Hastalığına Yakalanmış Hangi Bölümdür?

Bro Çaycı Hüseyin gerçekten de ölse kimse inanmaz. :D
  6. V

Resmi buradan gördüm. Bölümü bilen varsa yazarsa sevinirim. Bulamadım bir türlü.
Geri