Venom kullanıcısının son içeriği

1. V

35.000-45.000 TL 2024Te Hala Alınır Mı?

Oyun ve diğer basit işler.
  2. V

35.000-45.000 TL 2024Te Hala Alınır Mı?

Arkadaşlar bir laptop almaya karar verdim ve 3080 görünce tabi buraya kaydı fikrim bi bakar mısınız?(daha fazla para veremem)...
  3. V

Bilgisayarım ekran gidiyor kasa acik kalıyor

Sistem özelliklerim: Rampage favory peak 350w psulu kasa Ryzen 3 3100 Rx6500xt 4gb Msi b450m-a pro max anakart 2x 3000mhz ram 1 adet ssd 1 adet m2 sad Sorunum şu: Bilgisayarda oyun oynarken bir anda görüntü gidiyor ses falan geliyor ama monitörde no signal oluyor yeniden başlatma tuşuna...
  4. V

PC Kapanmıyor Ve Takılıyor

Windows 10 un o sürümünde sıkıntı oluşmuş farklı bir Windows 10 sürümü atınca düzelmiş çok şükür
  5. V

Bugun güvendiğim bir bilgisayarcıya bıraktım bilemiyorum inşallah büyük sorun değildir sonuçları yazarım buraya belki birinin daha başına gelirse anlar ne olduğunu en azından.
  6. V

Yani denemedim fakat hdmı kablosu doğru çalıştığından eminim en azından başka pcde de denedim o kabloyu gayet düzgün.
  7. V

Yok hocam onda da çıkmadı sorun.
  8. V

Maalesef hocam. Formatladım, HDD söktüm olmadı. Donanımsal sorun olabilir ama benim kafamı karıştıran niçin sonradan düzeliyor bu nalet şey?
  9. V

Ayrıca anlamadığım sorunun biraz zaman geçtikten sonra düzelmesi,kafayı yicem.
  10. V

Bilgisayara format attım ama düzelmedi maalesef... Yeni harddisk de almıştım sorunun onda olma ihtimali yüzde kaç acaba? ( Ucuz biseydi)
  11. V

Buyrun.
  12. V

Evet açabiliyorum
  13. V

Tamamen tüm bilgisayarla alakalı sadece indirme işlemi bittikten hemen sonra oldu o yüzden bilgi vermek istedim.
  14. V

Ddu ile tamamen kaldırdım ve yeni sürücüleri yükledim hocam, zaten böyle bir sorunum sadece bugün oldu anlamadım bende.
Geri