venomakasa kullanıcısının son içeriği

1. venomakasa

Soru Asus Tuf Gtx 1660Ti Evo 6G

Dostlar bu kartı alıcamda 2. el olarak sizce iyimidir bir kronik sorunu varmıdır. Garantisi bir kaç aydaha devam ediyormuş 3000 tl ye alınırmı?"ASUS TUF GTX 1660Ti Evo 6G" Bu sisteme takacağım; ANAKART: Asus P9X79 DELUXE İŞLEMCİ: Intel(R) Core(TM) i7-3820 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz RAM: 4x4 (16...
  2. venomakasa

Yardım Bu Sisteme En Fazla Ekran Kartı Ne Takabilirim?

3070 ile test yapıyolar darboğaz göremedim , anlamadım
  3. venomakasa

Yardım Bu Sisteme En Fazla Ekran Kartı Ne Takabilirim?

Dostlar Ekran kartı upgrade edeceğim ancak bu mevcut sisteme en fazla darboğaz olmayacak şekilde ne takılır bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim... ANAKART: Asus P9X79 DELUXE İŞLEMCİ: Intel(R) Core(TM) i7-3820 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz EKRAN KARTI: AMD Radeon™ HD 6670 RAM: 4x4 (16 gb)...
  4. venomakasa

Soru Windows 11'E Geçilir Mi Ve Key Sorunu??

Meraba hocam anlamadım, şimdi sistemde windows10 yüklü ve hiç key girilememiş. Ben windows11 yapıcam ama yaparken windows 11 home yada pro seçeneğimi sunucak bana? Ve ben key satın alırken windows 10 keyimi satın alıcam nasıl olucak. Alsam örneğin pro kurulu winddows 11 e home keyi alsam olurmu ?
  5. venomakasa

Rehber Windows Retail Ve Oem Key Nedir?

1 tane aynı lisansı herkese dağıtanlar var o hangisi oluyor?
  6. venomakasa

Soru Windows 11'E Geçilir Mi Ve Key Sorunu??

Meraba dostlar, Ben windows 11 e geçmek istiyorum sizce nasıl. Oyun açısından performans açısından fark avrmıdır. Birde windows 11 home oyunlarda daha çok fps veriyor diye duymuştum home mi aliyim pro mu Birde windows 10 pro keyi alsam sorun olurmu ve mesela windows 10 pro kullanan keyli bir...
  7. venomakasa

Öneri 3K Civarında Oyuncu Monitör Önerisi

genel 1681842872 aldım gitti dediğinizi 1681843225 asus tuf ile arasında 50 tl var çok kararsız kaldım
  8. venomakasa

sağdaki kavisli kaliteli değilmidir
  9. venomakasa

sağdaki kavislide güzel ama
  10. venomakasa

Dostlar Oyuncu monitoru alıcam ama birsürü çeşit var , hangisini almalıyım hangisi iyidir bilemedim. Daha önce kullanan çok memnun olan monitorler nelerdir Kriterler: *En az 144hz *En az 1ms Bütçe 3.000 civaralarında yardımcı olursanız çok sevinirim Benim aklımda bunlar var
  11. venomakasa

Soru Laptoplarda Ssd'ler Farklı Mıdır?

Meraba Laptopuma m2 ssd almak istiyorum ama uyumlumudur yoksa farklımıdır anlıyamadım. laptop: MSİ GL62M 7RD 1- Normal bilgisayarlara takılan m2 ssd mi almam lazım? 2- PC-I gen 3 diyor. Bu tam olarak ne oluyor gen4 takamazmıyım taksamda boşunamı takmış olurum 3-SSD combo yazıyor bu ne...
  12. venomakasa

Öneri 11-12 K Sistem Önerisi?

hocam tamam derseniz bunu alıcam. Bu fiyata yakın daha iyisi yoksa sipariş oluşturuyım. 1681572469 gta5 csgo için. Yada intel işlemci önerirmisiniz vs. Hangisi daha iyi olur. Tamam derseniz bu
  13. venomakasa

Öneri 11-12 K Sistem Önerisi?

Dostlar bu sistem alınır mı? yada 11-12k ya hangi parasını hak eden iyi bir sistem alınır. Tecrübeniz ve yorumlarınız benim için çok değerli https://www.incehesap.com/corax-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-37238/ veya aklımda ryzen 5 5600 rtx 3060 var. Hazır toplanmış sistem linki gönderirseniz...
  14. venomakasa

Soru "Sandisk SSD " Bu SSD Iyi Midir?

o kronik sorunluymuş. Bunu alıcam https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-3d-250-gb-550mb-525mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssdh3-250g-g25-p-HBV000007MM9Z?magaza=GpnTeknoloji&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.82.1
  15. venomakasa

Soru "Sandisk SSD " Bu SSD Iyi Midir?

Meraba dostlar bu SSD yi almayı önerir misiniz?? Kullanan arkadaşlar varmıdır. İndirimle 300 e alıcam. Bunu alma bunu dediğiniz varmıdır. Yada uyumluluk diye bişey varmı bunlarda. Şuan sata SSD kullanıyorum
Geri