version96 kullanıcısının son içeriği

1. V

Yardım Ryzen Master Yardım Pls

x.m.p açtım hocam vardı düzeldi. kulaklık ışıkları kapanmıyordu onu da biostan kapattım. ama bunlardan önce bios güncelledim windows güncelledim ayarları yaptım düzeldi. bilgisayar yeniden başlatınca açılmıyordu düzeldi
  2. V

Gamepower Kai Titanium

kusura bakmayın mesajınızı geç gördüm sorunu biostan çözdüm çok basitmiş sorunuza gelince beni tatmin ediyor kulaklık, dip ses dediğin olay sanırım kulaklıktan cızırtılı veya müzik bitince gelen tıslama sesi eğer böyle bir şeyse hiç duymadım :D mikrofonu çok çok temiz çalışıyor onu söyleyeyim...
  3. V

Yardım Ryzen Master Yardım Pls

bu master da reset tuşu ne işe yarıyor ona yanlışlıkla bastıktan sonra 1. bilgisayarım reset atılınca açılmıyor 2 6000 mhz 30cl ramlar 4800 mhz düşmüş 3. yeni bios güncellemesi yapsam düzelir mi ?
  4. V

Yardım Rdr2 Ni̇şangah Gözükmüyor

aynen bir deneyeyim hocam
  5. V

Yok yok bildiğin yok 😅 çok dikkat ettim 1711165202 Artık monitörden açıyorum nişangahı
  6. V

Bildiğin nişangah yok :) nişan alamıyorum
  7. V

merhaba herkese rdr2 birinci bölümde tabanca ile nişan aldığımda beyaz nokta işareti çıkmıyor.Nişan alamıyorum sebebi nedir acaba ?
  8. V

Yardım Netflix Açılmıyor

teşekkürler
  9. V

Yardım Netflix Açılmıyor

bilgisayarımda w10 yüklü uygulamayı mic.storeden indiriyorum ama uygulamayı açmıyor sebebi nedir ?
  10. V

Fan Kontrolü Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar anakartın kendi programında sadece işlemcinin fanını kontrol edebiliyorum. ekran kartı ve kasa fanını kontrol edemiyorum sebebi nedir ? Biostan bir şeyleri mi aktif etmem gerekiyor ?
  11. V

Gamepower Kai Titanium

Merhaba gamepower Kai titanium kulaklığa sahibim. PC kapanınca kulaklığın ledlwri yanmaya devam ediyor sebebi nedir ? Nasıl kapatılır
  12. V

Soru Param Iade Edilmiyor?

2 hafta önce gaming gecesinde monitör, kulaklık,mause,klavye aldım.bu aldıklarının içersinde monitörü iade ettim lakin 14 gündür para iadesini incehesap yapmadı. Dün aradigimda işleminiz askıda gözüküyor o yüzden yatmamış gün içerisinde yatiracaz dediler ama hala yatmadı Bu konuda nereye...
  13. V

Öneri Monitör De Ölü Piksel

Teşekkür ederim ilginiz için
  14. V

O zaman değişim yapayım. Az para da vermedim taksitli fiyatı 9800tl ye denk geldi
  15. V

Kutusu falan biraz yırtıldı. Etiketlerini söktüm sorun olur mu ?
Geri