wappeN kullanıcısının son içeriği

1. wappeN

Öneri 18K Bu Sistem Alınır Mı?

Arkadaşlar selam, Çok kararsız kaldığım için detaylı araştırma yapıyorum ikinci el ama sıfır kfg tam sistem buldum özellikleri aşağıda mevcut. Asıl sorum şu bu sistem 18K değer mi yoksa RAM - SSD - Kasa & PSU hariç alsam ve üzerine RAM olarak TUF (8x2) 3200 MHz RAM SSD olarak Kioxia 500 GB ve...
  2. wappeN

11.000-12.500 TL Bu Sistem 13K'ya Alınır Mı?

Tamamdır teşekkürler.
  3. wappeN

1400 çok hocam ama değerlendireceğim yine de teşekkürler.
  4. wappeN

Thermalright Assassin X 120 Refined SE bu yeterli olur mu hocam? Denk geldim hocam evet teşekkürler.
  5. wappeN

Evet hazır sistem çıkması kfg tam kule tipi soğutucu düşünüyorum uygun fiyatlı şimdiden alacağım ama lazım mı değil mi bilemedim.
  6. wappeN

Arkadaşlar selamlar konu başlıkta ki gibi sistem topluyorum çok kararsız kaldım aşağıda ki sistem sıfır zaten hazır sistem çıkması pazarlık dahil 12.500 ₺'ye alınır mı? Ekran kartını RX 6650 XT alacağım fps oyunları ve işlerim için kullanacağım sistemi daha sonra ileri de upgrade edeceğim...
  7. wappeN

Soru Supplementler Nasıl Kullanılır?

Derken hocam cümlenizden hiç bir şey anlamadım?
  8. wappeN

Soru Supplementler Nasıl Kullanılır?

Herkese selamlar konu başlıkta gibi dostlar, Kısaca şöyle özet geçeyim elimde aşağıda yazdığım supplementler'den mevcut anterman programım var beslenme de var fakat bu programlarım ücretli supplement programıma hoca BCAA ve Whey yazmış şimdi ben gerekli proteini alabilirim evde diye düşünüyorum...
  9. wappeN

Öneri Başlangıç Için F/P Gitar Önerisi?

Önerisi olan yok mu?
  10. wappeN

Öneri Başlangıç Için F/P Gitar Önerisi?

Arkadaşlar selamlar başlıkta da gördüğünüz gibi f/p gitar arıyorum, Lise zamanında gitar çalıyordum fakat amatörüm hatta bildiklerimi de unuttum tekrar öğrenip hem sesimi güzelleştirmek hem de eskisi gibi şarkı söylemek istiyorum bu konuda akustik veya klasik gitar önerirseniz çok sevinirim...
  11. wappeN

Öneri Hyperx Quadcast Için 500 TL Stant Önerisi

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
  12. wappeN

HyperX ile uyumlu mu?
  13. wappeN

Arkadaşlar selam başlıkta gördüğünüz gibi HyperX QuadCast için uyumlu ve uygun fiyatlı stant arıyorum kullandığınız varsa veya öneriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Bütçe: 500 TL
  14. wappeN

Kasa Fanlarının Ve Sıvı Soğutmanın Fanları Hızlı Çalışıyor?

Hocam ben yaptığım ayalarda ki sıcaklığı sordum sadece, Şuan boşta 33 / 35 / 37 arası değerler var iyi mi?
  15. wappeN

Kasa Fanlarının Ve Sıvı Soğutmanın Fanları Hızlı Çalışıyor?

Evet destekli 1682461564 Attığım değerler nasıl hocam?
Geri