WayLost kullanıcısının son içeriği

1. W

Öneri 10K Ila 20K Aralığında 3 Laptop Tavsiyesi

-10 bin liradan 20 bin -hatta cüzi bir miktar daha aşabilirsiniz- kadar okul için 3 ucuz, orta, pahalı olmak üzere laptop tavsiyelerinizi alabilir miyim? gaming veya notebook fark etmez kıriterim fiyat/performanstır.
  2. W

2. El Lociteg F310 330Tl Ye Alayım Mı?

çalışmaz ise iyade ederim satıcı cihazın 5 aylık olduğunu az kullandığını vegarantisi olduğunu söylüyor
  3. W

20 Mb/Sn !!!

Normalde 3 mb/sn olan indirme hızı böyle gözüküyor ama oyun 3 saate anca %50 oldu yaptığım hesaplamada 20 mb sn yede oyunun tamamının 40 dk da inmesi gerekiyordu sorun ne bilen varmı?
  4. W

Toplama PC

5600 tercih ederdim ben
  5. W

Yardım Ağ - Internet Yok Hatası

Göstergeler belli olacak şekilde modem fotoğrafı atarmısınız.
  6. W

Laptop Görüntü Bozukluğu

Pek bir bilgim yok maalesef
  7. W

Asus Tuf M3 Mouse Alınırmı

İş bank hesabına gerek yok 0 dan 18 lik birine hesap açtırıp yapabilirsin Düzeltme şimdi baktım yokmuş
  8. W

Asus Tuf M3 Mouse Alınırmı

@servet Ünal Hocam işbankası nays kart ile hb trendyol n11 gibi sitelerde 2500 tl ye kadar ki alışvarişlerde %10 indirim kanpanyaları vardı bir bakım derim çok v2 mini 400 e gelir
  9. W

Soru Bilgisayarı Açıp Oyuna Girince Böyle Bir Sorun Çıkıyor Sonra Artarak Kendisini Resetliyor Ne Yapmalıyım

hocam bu arada kime yazdığınızı belirtseniz güzel olur başlık farklı arkadaşa ait ben de benzer sorunumu yazdım
  10. W

Soru Bilgisayarı Açıp Oyuna Girince Böyle Bir Sorun Çıkıyor Sonra Artarak Kendisini Resetliyor Ne Yapmalıyım

Hocam benimde arada valo oynarken ekranın sadece bir bölümünde böyle bir görüntü oluyor kartta sıkıntı varmıdır sizce
  11. W

Gigabyte G24F-2 Vs Aoc 24" 24G2Spu/Bk

Pek fark etmez gigabyte kullanıyorum gayet memnunum kafaya takma ya.
  12. W

[Oyun] Tuttu - Tutmadı

tuttu hemde hergün alttakine sevdiği gelmedi ayrıca fenerli 🚬🚬
  13. W

Last Of Us Part 1 Hediyesi

knk aldığın yere mail at oyun kodlarını iste sonrada amd rewads.com tan kodları gir hediyeleri steam yada epic üzerinden al ha bide hayırlı osun sistemine daş değmesin
Geri