werderqrx kullanıcısının son içeriği

1. W

Facebook Reels Veya Önerilen Reels Nasıl Kapatılır?

Facebook Reels seçeneğini veya önerilen Reels seçeneğini kapatabiliyor muyuz veya her hangi bir engel koyabiliyor muyuz?
  2. W

Bu M2 Lerden Hangisi Alınır ?

ASRock A320M HDV R4.0 anakartım var bu m2 lerden hangisi alınır ? https://www.trendyol.com/crucial/p3-500gb-3d-nand-nvme-pcie-m-2-ssd-3500-1900-mb-s-ct500p3ssd8-p-349012230?boutiqueId=61&merchantId=468128...
  3. W

Asus Dual Radeon RX 6600 Vs Sapphire Radeon RX 6600 Pulse

Selamlar, Aralarında 100 TL fark var özellik olarak bir farkları yok değil mi. Sizce hangisini almak daha mantıklı...
  4. W

L. A. Noire Nasıldır?

İade edip A Plague Tale: Innocence almayı düşünüyorum.
  5. W

L. A. Noire Nasıldır?

Steam'den 43 TL'ye aldım oyunu 1 saat gibi bir süre oynadım fakat çok akmadı gibi geldi ilerleyen süreçte alışır oynar mıyım yoksa oyunu iade edip A Plague Tale: Innocence veya CoD Black Ops 2 falan mı alayım oynayanların yorumu nedir?
  6. W

8mb Önbellek HDD İle Güncel Oyunlar Oynanır Mı? (HDD Ekte)

Teşekkürler gta 5 de test ettim bir tek loading ekranları yavaş bunun olmasıda normal oyun içerisinde dünya yüklenmesinde sorun yok
  7. W

8mb Önbellek HDD İle Güncel Oyunlar Oynanır Mı? (HDD Ekte)

Merhabalar, HDD Sağlık programında sağlık 99 gözüküyor ve çalışıyor oyunların yükleme ekranı kısmında yavaş yükleneceğini biliyorum fakat oyunlarda harita yüklenme vb. sorunlarla karşılaşır mıyım hızlı araba sürmede vs. (GTA5 - RDR2 - FAR CRY 6 - AC VALHALLA GİBİ OYUNLAR)
  8. W

Sistem Uyumlu Mu?

Farkındayım fakat watt hesabı yapıldığında yeterli kalıyo bi sorun çıkarmaz yinede değilmi genelde nasıl sizce ?
  9. W

Sistem Uyumlu Mu?

Merhabalar, Ekteki pc uyumlumudur sizce nasıl ?
  10. W

Apu Sistem Mafia 1 Definitive Edition Kaç FPS Verir Oynanır Mı?

Bu videoyu izledim 25 30 arası alıyor fakat 8 ram var 4x2 kanal benim 8x2 var sizce ben ne kadar alırım
  11. W

Apu Sistem Mafia 1 Definitive Edition Kaç FPS Verir Oynanır Mı?

Merhabalar, ryzen5 2400g 8x2 16 gb ram sistemim var Mafia 1 Definitive Edition oynayabilirmiyim?
Geri