wgaijin kullanıcısının son içeriği

1. W

I5 13600K Ve Deepcool Ak620 Uyumlu Mu?

bu videoda ki anakart z serisi çipset ona göre ayar veriyor 1714360387 sıvı soğutma muhtemelen olacak gibi hocam 240 mm msi veya deepcool
  2. W

I5 13600K Ve Deepcool Ak620 Uyumlu Mu?

Şimdi arkadaşlar soru çok açık ve ben kafayı yemek üzereyim 13600K ile bu kombinasyon bugün Warzone'da ve diğer ağır oyunlarda 80-90 derecelerde gezdi malum önümüz yaz sıcaklıklar hiç yoktansa yurdun genelinde 35 derecelerin üstüne çok rahat çıkabiliyor bu soğutucu alalı yaklaşık 1-2 ay oldu...
  3. W

Yardım Iphone Se 2020 Ekranda Ince Ve Siyah 2 Tane Dikey Çizgi Çıktı

Arkadaşlar şimdi size en basit şekilde anlatacağım, yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden teşekkürler. Eylül'de iOS 17 geldikten ve yükledikten sonra ekranımda ortasından ve solunda ince siyah dikey 2 tane çizgi çıktı, bu çizgiler belirli belirsiz gözüküyordu ve daha sonra bunlar kayboldu...
  4. W

Deep Cool Ak620 Eksik Vidasını Sinerji Yollar Mı?

hocam eğer kullanılabilecek gibiyse zaten göndermeme gerek yoktur
  5. W

aga soğutucu ağır muhtemelen o dediğinde olmaz hepsiburada da kit buldum 500 lira yazmışlar sizce değer mi alıyım mı 1710890815
  6. W

umarım gönderirler ya
  7. W

Bugün Sinerji'den AK620 aldım. Kargomu aldıktan sonra montajlama esnasında bir vida eksik çıktı, talep oluşturdum. Sizce eksik vidayı gönderirler mi ve o vida gelene kadar alternatif oraya nasıl bir parça takabilirim?
  8. W

I5 13600K Undervolt Yapılmalı Mı?

hocam biraz fanlar kafamı ütülüyor desem yeri olur galiba anakartta çekirdek ve l cache'ler için adaptive mode var bu konu nedir detaylı bir bilginiz var mı.
  9. W

hocam bu konu hakkında yardımcı olursanız anakart üzerinden çok sevinirim deneyimlemek istiyorum performansını düşürmeden fazla kısmadan desem yeri olur
  10. W

hocam moderatör undervolt için size ulaşmam gerektiğini söyledi discord nickim/ onlygaijin bana...

hocam moderatör undervolt için size ulaşmam gerektiğini söyledi discord nickim/ onlygaijin bana ulaşırsanız ya da bana discord nickinizi verirseniz hem bir kaç soru hemde bir kaç ayar ve tavsiye istiyorum.
  11. W

tamamdır hocam teşekkürler. 1709817443 hocam undervolt dediğimiz şey öyle bir şey değil ama yinede her fikire saygım var hayırlı günler.
  12. W

hocam undervolt performanstan kısmıyor ki sadece anlamsız dizginlenemeyen performansı stabil hale getirmiş oluyorsun çünkü kim ister oyunda 65w gezerken bir anda 150w çıkmayı işlemci denilen aptal aygıt bunu başaramıyor maalesef insan eli değmesi lazım yoksa mühendisler anakarta bu tip ayarları...
  13. W

hocam undervolt hakkında bilginiz varsa sizi herhangi bir yerden ekleyip bir undervolt denemek istiyorum sıcaklıklar pek hoş değil sanki.
  14. W

Arctic Freezer 34 Duo kullanıyorum oyunlarda 70-80 derecelerde geziyor. Yaz ayları gelecek malum soğutucuma güveniyorum ama sizce undervolt yapılmalı mı? Yapılacaksa da ASUS Prime B660 D4 modelini kullanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  15. W

İ5 13600Kf Isinma Sorunu

af34 duo'nun o kadar yabana atılacağını düşünmüyorum hocam 12700k bağlamışlar orda biraz zorlanmış ama 88de tutabilmiş bench testlerinde
Geri