Wonra kullanıcısının son içeriği

1. W

700₺ Kulaklık Önerisi (Temmuz 2022)

Rampage drop plus öneririm hyper x cloud 2 ye rakip olarak üretilmişti fiyatıda uygundu uzun süre kullandım daha sonra PC ile beraber sattım. Kulaklık 7.1 oyunlarda baya iyi ses kasılıyor ve müzik dinlerken ses kalitesi çok iyi uzun süre kullanımda kafamda hiç ağrı hissetmedim yani rampage...
  2. W

BAYRAMLAŞMA POSTU.

Hayırlı mutlu bayramlar dilerim hepinize
  3. W

Sizce Alınır Mı ? [Msi Rx580]

Çok kötü bir sistem ve aşırı pahalı rx 580 8 GB güçlü bir kart ama eskide kaldı yani bu fiyat kazık ayrıca internet cafe de yıpranmış durumda. Sıfır sistem alırsınız üzerine biraz daha ekleyip gerekirse bekleyin derim
  4. W

NZXT Kraken x53 240 mm rgb 914 TL KAÇIRMA!!!

Çoktan bitti ki stok geç kaldınız sanırım
  5. W

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Daha düşük sistemi uygun fiyatlı bekliyordum :) sağlık olsun al alanlara da hayırlı olsun
  6. W

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Fiyat güzel tabi ki ben 15 civarı daha düşük birşey bekliyordum yoksa sistem fiyat piyasada yok. Monitörüm 1080p
  7. W

PCH 3.Sistem ÜST Seviye!

Hayal kırıklığına uğradım :(
  8. W

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz? -ANKET-

Türksat 100 Mbps kullanıyorum akşamları 19:00 23:00 arası 25'e düşüyor 100 TL ödüyorum aylık. PC varken gece veya sabah oyun vs ne indireceksem indiriyordum ama kötü tabi tam oyun oynama saatinde 25'e düşmesi
  9. W

Itopya King-13 Çıktı!

En düşük fiyatlarla kıyaslayınca 3000 TL üzeri indirim gözüküyor evet iyi bir sistem değil ama giriş seviyesi olarak bütçesi buna yeten varsa alınmayacak gibi değil
  10. W

Sahibinden GET Dolandırıcının Dramı

Kredi kartı bilgileri girme kısmı olsa yine iyi direk hesaba havale istiyorlar. Bu kadar amatör insanların böyle uğraşıp para kazanmaları korkunç. Düşünüyorum da eğer ben haksız kazanç sağlamak istesem çok daha iyisini yapardım.
  11. W

Hesabı incelenmeye alındı :)
  12. W

Merhabalar Arkadaşlar, Bugün letgo üzerinden bir kaç ilana denk geldim ve biraz araştırma yaptım. İlanda cihazların sponsorlu ihale ile alındığı ve herkese faydası olması için uğraştıklarını belirtmişler ve piyasanın yarısından bile ucuza ürünler satıyorlar. Bu forumda bu gibi olaylara...
Geri