wonzarin kullanıcısının son içeriği

1. W

Kasa Ön Fanların Hızını Kontrol Etme

Yok valla hocam
  2. W

Buraya taktım doğru mu yaptım 5vluk
  3. W

Böyle bir kablo çıktı hocam pc data diye bunu cha_fan a mı takacağım?
  4. W

Model h610m-a hocam 1688125969 Evet dediğiniz gibi rgb reset tuşuna bağlı ama fanlar anakarta bağlı değil sanırım.
  5. W

Fotoğraftaki gibi kontrolcüye bağlı fanlar o da PSU'ya bağlı diye tahmin ediyorum çünkü fanları kontrol edemiyorum. Bu kontrolcüyü nasıl anakarta bağlayıp kontrol edebilirim fanları?
  6. W

AMD Ekran Kartı Siyah Ekran

Sistem boş dururken geldiğimde bazen ekran kararmış oluyor, monitörü açıyorum ama siyah ekranla karşılaşıyorum sonra PC'ye kasa tuşundan reset atıyorum. Açıldığında AMD driver'i silinmiş oluyor, sonra tekrar reset atıyorum. Bu sefer düzeliyor. Hemen hemen her gün başıma geliyor bu. Ne yapmalıyım?
  7. W

Yeni Sistem Fan Sorunu

Technopat magic sistemi aldım, öndeki fanlar 1300rpm de çalışıyor ve çok ses yapıyorlar bunları nasıl sessiz yapabilirim asus uygulamasında denedim 1300 ün altına inmiyoralr
  8. W

PC Hocası Smokin Sistem Geliyor??

Bende aynı sistemi aldım faturalandırma aşamasında sizinki gibi, smokin sistem daha iyi gelir muhtemelen iade ettiniz mi acaba?
  9. W

Öneri 13.500 TL Sistem Önerisi (Mayıs 2023)

Gayet iyi birde sistem gelince psuyu satışa çıkarın 500-700 arasına satıp 1200 civarına daha güvenli bir psu alın sıkıntısız kullanırsınız
  10. W

Hangi Sistem Daha Iyi?

Çok güç farkı yok mu hocam
  11. W

Hangi Sistem Daha Iyi?

Bencede öyle hocam mesela o 5600 lü sisteme hem soğutucu hemde psu lazım ikisi zaten 1600tl daha ekler fiyata en az onun yerine ileride İ3lü sistemi i5 12400 yaparım daha iyi o masrafa
  12. W

Hangi Sistem Daha Iyi?

https://www.itopya.com/jahrein-novaamd-ryzen-5-5600asus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdgaming_h18394 https://www.itopya.com/technopat-magicintel-core-i3-13100fasus-radeon-rx-6650-xt-dual-8gb-oc16gb-ddr41tb-nvme-m2-ssdg_h23463
  13. W

Soru Arasından Hangi Pc?

Yine helen power ileride psusunu 500-600 e satıp 1200 bandına daha güvenilir bir psu ile kullanılır.
  14. W

Soru Arasından Hangi Pc?

Bence kasa thermaltake veya coolermaster yapıp helen-power
Geri