Wox kullanıcısının son içeriği

1. W

Yardım Barracuda Pro Kullanan Veya Anlayan Birisi Varsa Yardım Edin Ya

barrcuda pro ürününü aldım kablolu kullanmaya çalışıyorum olmuyor bluetooth ile bağlıyorum mikrofon çalışmıyor ses gitmiyor 7.1 sound için kod alamıyorum sanırım pro ürününde kod alamıyorsun kulaklıığı hiçbir şekilde aktif kullanamıyorum anlayan varsa discord verim bi yardım edin valla kafayı...
  2. W

Blackshark V2 Promu Yoksa Barracuda Pro Mu

Selamlar, İkisi arasında tecrübe etmiş kullanmış olan varsa fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim
  3. W

Kablosuz Kulaklık Alıyorum Çok Kararsız Kaldım Yardımcı Olursanız Sevinirim

Hocam çok teşekkür ederim 2. El barracuda pro bakacağım en son seçenek blackshark v2 pro seçerim çok yardımcı oldunuz geceden beri kafam patladı bi sorum daha olacak kusuruma bakmayın mouse olarakta : dragonfly f1 pro tercih ettim 2000 tlye geldi sizce nasıl bir mouse
  4. W

Peki sizce 2.el 2022 barracamı almak daha mantıklı yoksa sıfır direkt blacksharkmı
  5. W

Ya ben 2. Elini bi türlü bulamadım link atma şansınız var mi 2. El zahmet olmazsa 1689319810 Ekstra olarak razer barraca 2022 de düşünüyorum ve yardım için teşekkür ederim
  6. W

Öncelikle merhaba hayırlı günler dilerim, 2. El şeklinde alacağım yani öneriniz varsa 0 ı 4000 tlye kadar olabilir benim bütçem 2500-2700 Ürün 1: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-steelseries-arctis-7-plus-wireless-sifir-1059203215/detay...
  7. W

Öneri Gametech Hydra 240Mm Sıvı Soğutma Alınır Mı

Hocam adanada yaşadığım için biraz stres yaptım AMD ön yargısı ile yaklaşıyorum
  8. W

Öneri F/P Kule Tipi Soğutucu Önerisi

Çok ses çıkarıyor mu
  9. W

1300 olsa çok iyi olur şu an 1350 kredim var taksitle iptal edeceğim için geri ödemede 3 ay şeklinde olacak bunun Bi tık üstü öneriniz var mı sessiz olması çok önemli 1674986188 Ve açılıyor arka tarafı fan taktım kablosunu arkadan takmıştım arka kapağı açılıyor
  10. W

Anakartı sökmeye gerek var mı peki
  11. W

Evet diğer forumlarda bunu önerdi montajı zormu peki
  12. W

Ses konusunda fazla takıntım var hava soğutucuları çok ses çıkarıyor 1674985763 Kule tipi soğutma ses çıkarmıyormu
  13. W

Valla hocam yukarıda Bi arkadaş hava soğutma diyor sen bunu diyorsun senle aynı fikirde birisiyim normalde elbet fark olur ama uçuk kaçık değil şimdi Bi 240mm soğutmaya 2k vermek istemiyorum zaten taksitle aldım maksat adanada yaşadığım için düzgün temiz olsun amacım o şekilde
  14. W

Yarın elime teslim edilecek ryzen 5 5500 kullanıyorum çoğu kişi iade et damlama riskini alma kaliteli bir model değil dedi açıkçası keyfim çok kaçtı öneriniz nedir sizce iade etmelimiyim ekstra olarak bazıları ryzen 5 5500 e stok fan yeterli dedi ancak ben adanada yaşıyorum ve odamda klima yok...
Geri