xipl kullanıcısının son içeriği

1. X

İngilizceyi öğrenebilieceğim kaynak önerisi

Selam arkadaşlar, İngilizceyi baştan öğrenmek istiyorum sıfırdan alıp orta veya üst seviye çıkaran kitap almak istiyorum tavsiye ettiğiniz kitap var mı?
  2. X

YouTube İngilizce videoları Türkçeye çeviren eklenti var mı?

Arkadaşlar selam İngilizce alt yazılı videoları Türkçeye çeviren eklenti arıyorumda var mı bildiğiniz Chrome eklentisi?
  3. X

Fırsat Hepsiburada %15 indirim kodu !!!

ağa işime yaramadıya kabul etmiyor kulaklık alacaktım kodu giriyorum NET15 KABUL ETMİYOR ÜZDÜ
  4. X

a1 seviye için podcast haber dizi önerisi

Selam arkadaşlar, A1 seviye için sırasıyla tavsiye ettiğiniz podcast haber ve dizi önerisi olan var mı?
  5. X

Fırsat Amazon Prime Özel Fırsat Günleri

mutlu abi amazon hesabım yeni bu ekimdeki yaptığı indiirmler felan iyi mi nromalde bugün kitao ve kualklık alacaktım ingilizce kaynak kitabı felan indirime giriyor mu abi geçen seneden hatırlıyor musun
  6. X

İngilizcesi b2 veya c1 olan yardımcı olabilir mi ?

Selam Arkadaşlar aranızda ingilizcesi b2 ve c1 yada iyi derece ingilizce bilen var mı bir şey danışşacağımda
  7. X

İngilizce sıfırdan anlatan kitap önerisi

Selam arkadaşlar ingilizceyi sıfırdan yani alfabeden başlayarak anlatan ve orta düzeye kadar götüren kitap almak istiyorum tavsiyeniz var mı ?
  8. X

İngilizce Reading,writing,listening,speaking için öneri

hocam uygulama dışında başka tavsiyeniz var mı reading ve listening nasıl çalışılmalı gibi
  9. X

İngilizce Reading,writing,listening,speaking için öneri

Arkadaşlar selam bu sene hazırlık okuyacağım Reading, writing, listening, speaking bu 4 tane konuyla ilgili tavsiye ettiğiniz uygulama, YouTube kanalı gibi şeyler var mı? A1 seviye için Not:Reading,writing,listening,speaking hepsi için ayrı ayrı yazarsanız sevinirim not alacağımda @mutlu @Fenomend
  10. X

A1 Seviye Çevirisiyle Beraber İngilizce Kitap Önerisi

hocam burdan alsam olur mu aynı mı ? https://www.bkmkitap.com/ingilizce-turkce-karsilikli-hikayeler-10-kitap
  11. X

A1 Seviye Çevirisiyle Beraber İngilizce Kitap Önerisi

Merhaba A1 seviyede hem İngilizce hem de Türkçesi olan A1 seviye İngilizce hikaye kitabı alacağım tavsiyeniz var mı?
  12. X

İngilizce sıfırdan anlatan grammer kitap önerisi

Arkadaşlar selam bu sene %100İngilizce bölüm kazandım ve şu an hazırlık sınıfında okuyorum seneye Temmuz'da muafiyet sınavım var benim İngilizcem sıfır alfabeden başlayarak anlatan grammer kitap önerisi istiyorum tavsiye ettiğiniz kitap var mı?
Geri