xScreame kullanıcısının son içeriği

1. xScreame

Soru Cs2 Ile Masaüstü Çözünürlüğünü Aynı Ayarlama.

Merhabalar hemen soruya geçeceğim. CS2'de çözünürlüğüm masaüstü ile aynı olmadığı için çok yavaş Alt + Tab atıyor. Şu şekilde bir şeye ihtiyacım var "CS2.exe açıkken veya CS2.exe açıldığında masaüstü çözünürlüğünü otomatik olarak 1280x960 olarak ayarlamak veya istediğim bir çözünürlüğe...
  2. xScreame

Yardım Ea Fc 24 Splash Screenden Sonra Açılmıyor

aynı sorunu Fifa 23'de de yaşadım acaba işlemci mi yetmiyor.
  3. xScreame

Yardım Ea Play Oyun Açılmıyor?

hocam Fifa 23'de denediniz mi açılıyor muydu?
  4. xScreame

Yardım Ea Fc 24 Splash Screenden Sonra Açılmıyor

Bugün epic inidirimden FC 24 aldım oyunu indirdim ve açtım fakat açtığımda Splash Screen gelip yükleniyor sonra EA uygulamasını açıp kapıyor ve 5 6 saniye oyun çalışıyor olarak gözüküp kapanıyor oyun dosyasına "MDMP" dosyası düştü buyurun (Aynı sorun Fifa 23'de de oluyordu anti cheat ekranı...
  5. xScreame

Yardım Format Sonrası Mavi Ekran

format sonrası olması saçma oldu tüm driverları kurdum fakat aynı hala 1 2 gün önce azalmıştı sadece boştayken mavi ekran veriyordu şimdi oyundayken de vermeye başladı tekrardan.
  6. xScreame

up up up
  7. xScreame

Merhaba 1 aydır falan bilgisayar çok yavaştı oyundan çıkarken saatlerce bekliyordum çıkması için şimdi format attım Win 10 Pro sürümüne geçmiştim mavi ekran yiyodum dakika başı sonra tekrardan Win 10 Home Single Language sürümüne geçtim hala yiyorum fakat Pro sürümüne göre sık yemiyorum Pro...
  8. xScreame

Soru Cs2 Son Raporladığım Oyuncuların Listesini Görebilir Miyim?

Merhaba. Bugün CS2 girdiğimde ekranımda "Son zamanlarda raporladığın bir yada birden fazla oyuncu yasaklandı" uyarısı geldi fakat 3 4 kişi raporladığım için kimin yasaklandığını bilmiyorum ve "CSStats" sitesinden baktığımda 2 gün önceki maçlar gözüküyor o maçlarda da VAC veya OW yiyen biri yok...
  9. xScreame

Yardım Dying Light 2 Siyah Ekranda Kalıp Atıyor

Merhabalar. indirimde dying light 2 aldım indirdim oyunu açtığımda dying light 2 stay human yazısı geliyor ve siyah ekran olarak açılıyor dosya doğrulama falan yaptım son çarede Process Monitor raporu oluşturdum. rapor:
Geri