xtayfun01 kullanıcısının son içeriği

1. X

Öneri Maks 3K Ya Kadar Klavye Önerisi Lütfen

Üzmez dimi hocam amazonda diğer sitelere kıyasla 700 TL daha uygun şuan da bu fiyat aralığında en mantıklısı buysa sipariş geçiyorum
  2. X

Öneri Maks 3K Ya Kadar Klavye Önerisi Lütfen

Sağlam ve kaliteli bir şey olması yeterli benim aklımda bu var alınır mı veya önerilerinize açığım. https://www.amazon.com.tr/dp/B0B91BY5SM/ref=asc_df_B0B91BY5SM1709730240000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0B91BY5SM&linkCode=asn&th=1
  3. X

Soru Bu Site Güvenilir Mi ?

Site güvenilir Deepcool Cc560 boş oyuncu kasası almıştım sağlam paketlenmiş şekilde geldi
  4. X

Soru Sizce Hangisi Alınmalı ?

Öncelikle merhaba uzun uğraşlar sonucunda bu 3 klavye arasında kaldım. Seçmem de yardımcı olunuz lütfen...
  5. X

Öneri Tam Boy Gaming Klavye

Ben Adana'da yaşıyorum 1708117102 Başlangıçta 300-500 TL'den fazla vermem diye düşünüyordum. İyi bir klavye olsun almışken diye 1.5 maks 1.7k ya çıkabilirim
  6. X

Şuanda 1519 TL Hepsiburada'da satışta sonrası 1793 oluyor kötü yorumda hiç yapanlar olmamış. diğer arkadaşlar ne düşünüyorsunuz varmı daha iyi önerebilecek bunu mu sipariş geçeyim ?
  7. X

1000-1600 tl arası önerilerinizi bekliyorum en iyisi bu olur dediğinizi paylaşabilir misiniz ? Lütfen
  8. X

Soru Ne Yapmam Gerekir

Ürünü kutusundan çıkarmadım bile, sadece ucundan kargo poşetini yırttım öylece duruyor. N11 aracılığı ile nitelikli dolandırıcılığa girer bu 2 sininde başı yanar. N11 de teşhir ürün satıldığını biliyorum belirtmeleri lazım ama bunların yaptığı düpedüz sahtekarlık oluyor. Bu işin peşini asla...
  9. X

Soru Ne Yapmam Gerekir

N11 den Logitech G213 klavye siparişi verdim ürün bana ulaştı eve geçtim kargo poşetini yırttım birde ne göreyim eski orijinal kutusu içinde çıkarmadım bile ama eski ve üstüne teşhir ürün yazmışlar. Sizce ne yapayım iade talebimi oluşturayım davacı mı olayım bilgi verin lütfen sıfır ürün adı...
  10. X

Soru Bu Klavyeyi Aldım Sizce Iyimidir

sağolun verdiğiniz bilgi için
  11. X

999tl olduğu için aldım. Bütçem maks 1600e kadar mevcut, farklı öneriniz olur ise hemen iptal edebilirim. Fiyatına göre pişman etmez kalsın derseniz de nasibimde bu varmış derim.
  12. X

Tesadüfen stokta 1 adet olacak şekilde denk geldi 999 tl ye aldım günlerdir takip ediyordum 1230 bandındaydı sizce iyimi yapmışım...
  13. X

Öneri 750-1500 TL Arasi En İyi̇ Klavye Öneri̇si̇

Öncelikle merhaba herkese. Fazla bilgi sahibi değilim, bu bütçeyle en iyisi bu dediğiniz klavye önerilerinizi bekliyorum.
  14. X

45.000-60.000 TL Bütçe Maksimum 60 Bin TL Üst Düzey Sistem Istiyorum

nasıl iyimi oluyor bu bilmediğimden tam emin olmak istiyorum başka arkadaşlarda yorum yapabilir mi lütfen
Geri