Yağızzz kullanıcısının son içeriği

1. Y

AMD Ryzen Master Curve Optimizer

Ryzen 7 7800x3d kullanıyorum ve sıcaklıklar çok yüksek. Boşta 50 derecede çalışıyor. Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  2. Y

Nike Ayakkabı Numarasını Nasıl Almalıyım?

Selamlar, İnternetten 3 tane Nike ayakkabı aldım. Almadan önce ayağımın uzunluğunu ölçüp almıştım. Garanti olsun diye de Flo'da bir ayakkabı denemiştim ve 45 numara olmuştu. Bende 45 numara aldım üçünüde. Ayakkabılar geldi ve giydiğimde uzunlukları tam oldu ancak uç kısmı ayağıma baskı yapıyor...
  3. Y

Öneri Hdmi Kablo Önerisi

Memnun musunuz ugreen kablodan? Ayrıca bu kablo 4k da 60hz üstü verebiliyor değil mi?
  4. Y

Öneri Yeni Nesil Psu Önerisi

Niye taklaya gelesiniz ki. Hem benim kullandığım MSI modelinde 10 yıl garanti var MSI tarafından.
  5. Y

Psu modelleri hakkında çok bi bilgim yok bu önerdiğim modeller dışında. Ama sizin yerinizde olsam ikisinden birini alırdım. Tabi biraz daha bakın içiniz rahat etsin.
  6. Y

Yardım AMD Ryzen™ 9 7900X Sistem Toplama

İleride ekran kartını yükseltecekseniz o 750wlık psu yetersiz kalır hocam.
  7. Y

Dedikleriniz kötü marka değil aklınıza yatan modeli varsa alabilirsiniz. Önceden psu alırken bayağı bi bakmıştım ama yeni nesilde direkt msi marka alıp geçtim. Corsair'ın psularıda gayet kaliteli şu modeli buldum...
  8. Y

Bir arkadaş önermiş zaten bende öneriyim MSI MPG A850G alabilirsin bende de aynısı var. İleriye dönük olsun diye 1000w alın
  9. Y

Msi Mpg Velox 100P Airflow Kasaya Arctic Liquid Freezer Ii 360Mm Sığar Mı?

MSI MPG Velox 100p AirFlow kasa ve Arctic Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutma aldım. Almadan önce dikkat etmedim, şimdi fark ettim ki sıvı soğutmanın radyatörü çok kalın. Bu kasaya sığar mı acaba, bir sorun çıkar mı? Ona göre kasayı iptal edeceğim.
Geri