yalovaliburak kullanıcısının son içeriği

1. yalovaliburak

Sinyal Güçlendirici Önerisi

evin ortasına koyunca yan odadaki salondan çekmiyor, salona koyunca da 3mb hız alıyorum
  2. yalovaliburak

Sinyal Güçlendirici Önerisi

Ev büyük olmamasına rağmen asus modemim iyi çekmiyor ben de öneri üzerine xiaomi sinyal güçlendirici almıştım...
  3. yalovaliburak

Dolandırıcı Şüphesi

Hocam o yazan eleman dolandırıcı çıktı, benim ürünlerde sıkıntı yokmuş asıl müşteri hizmetleri benimle iletişime geçip ürünlerimin kargolandığını belirtti.
  4. yalovaliburak

Dolandırıcı Şüphesi

Siirt'te yaşıyorum hocam burada hiç müzik mağazası yok ihtiyacımı karşılayacak maalesef internete mecburum :(
  5. yalovaliburak

Dolandırıcı Şüphesi

Site normalde yetenekmarket.com diye geçiyor ama ödeme askıda kalınca böyle wixi atınca kıllandım doğal olarak. İşin ilginç yanı gerçekten çok gerçekçi durduğu için hala bilmiyorum adamların sahibindende de 6 yıllık hesapları var, amazondan trendyola kadar da hesapları var. Girmedim hocam
  6. yalovaliburak

Dolandırıcı Şüphesi

Yetenekmarket adlı müzik mağazasının sitesinden nux MG-300 adlı prosesör ve SX ga 1065 model amfi aldım(uygun fiyatlı olduğu için bu siteyi tercih ettim). 7.600 TL tutarı vardı ancak sipariş onayında 300TL ekstradan banka komisyonu diye bir ücret çıkardılar. Siparişi onayladım ancak ödeme frauda...
  7. yalovaliburak

Online Iade Reddi(Bakın Lütfen)

Ablam saati kendisine hediye olarak vermemi istedi :D. Ona verdim.
  8. yalovaliburak

Gitar Için Öneri

Evet sorum şu olacak: Blackstar ID Core V2 amfiyi ikinci el 3500 gibi bir rakama alabiliyorum hemen hemen, bir yandan da 1800'e Behringer umc22, Ibanez gitar kablosu ve ihtiyacım olan ernie ball telleri toplamda 2500'e alabiliyorum, merak ettiğim şey sizce amfi değer mi parasına?
  9. yalovaliburak

Tws Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Kaliteli mal kullanmak istiyorum Jabra'nın ses örneklerini dinledim ve Jabra Elite 10 veya 8 active modelini düşünüyorum ama bu fiyat skalasında şu daha iyidir ya da bu kadar vermeye gerek yok şu daha iyi gibi tavsiyeleriniz varsa, ya da Jabra'yı siz kullanıyorsanız ve paylaşacak tecrübeleriniz...
  10. yalovaliburak

Şikayetvarda tonla şikayet var hocam pek iplememişler.
  11. yalovaliburak

Trendyol ile görüştüm sorun çıkartıyor adamlar. Destek kanuni yollarla hakkımı aramamı söyledi, konuşmayı ben değil babam yapmış bana böyle iletti en azından.
  12. yalovaliburak

Hocam ürünün kutusunu açmam bir sorun teşkil etmiyor değil mi? Ben öyle biliyorum çünkü.
  13. yalovaliburak

Trendyoldan huawei watch fit 2 aldım ancak iade etmek istedim, ürünü şarj aleti vs bir şeyini çıkartmadan geri yolladım ve iade reddi ile karşılaştım. Iade koşullarında aldığım akıllı saati kapsayacak bir madde yok. Iade edebilmem gerekmiyor mu? Ne yapılmalı bu konuda?
  14. yalovaliburak

R5 5600 Ve 3070 Ti Sistem Takılıyor

Sistemim Gigabyte Gaming 3070 Ti R5 5600 16 GB ırdm Pro RAM'ler Thermaltake 120mm sıvı soğutucu SSD Kingston 3500/2100. driverlar güncel 546.17. PC'de ciddi kasmalar oluyor. Sıcaklıklarıma baktım GPU CPU 70 üstü görmüyor. Yine kullanımları olması gibi düzgün kullanıyor CPU için ama GPU 1'e...
Geri